گروه: حوادث
شماره روزنامه:2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 08:02:43
تعداد بازدید: 108
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان: دپوی 60 هزار لیتر سوخت قاچاق در جزیره لاوان لو رفت
email pdf word plus minus reset color
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از شناسايی محل دپوی 60 هزار لیتر سوخت قاچاق در جزیره لاوان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس ، علی‌اصغر خرم‌روی با اعلام این خبر اظهار داشت: مرزبانان شهرستان بندرلنگه صبح روز گذشته با انجام اقدامات اطلاعاتی و همکاری مرزنشینان منطقه با خبر شدند قاچاقچیان اقدام به جاسازی و دپوی مقادیر قابل توجهی سوخت قاچاق در شمال غربی اسکله جزیره لاوان نموده‌اند .

وی افزود: براساس این خبر بلافاصله موضوع در دستور کار اطلاعاتی قرار گرفته و پیگیری‌ها در خصوص بررسی صحت و سقم موضوع آغاز شد .

خرم‌روی در ادامه با اشاره به اطمینان از دپوی سوخت در محل اعلامی اذعان داشت: مرزبانان برای بررسی موضوع و برخورد با متخلفان به موقعیت شناسایی شده اعزام و اقدام به بازرسی منطقه نمودند .

این مقام ارشد مرزبانی استان ادامه داد: مرزبانان پس از دقایقی گشت زنی در موقعیت اعلامی موفق شدند محل دپوی قاچاقچیان سوخت را شناسایی کنند .

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: با هوشیاری و تیزبینی مرزبانان در بازرسی از محل 60 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شد.  خرم‌روی در خاتمه با بیان اینکه ارزش سوخت کشف شده نهصد میلیون ریال می‌باشد،گفت: قاچاقچیان با دپوی سوخت قاچاق قصد داشتند این محموله را در فرصتی مناسب از جزیره لاوان خارج و به سمت کشورهای حاشیه خلیج فارس انتقال دهند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 08:02:43
تعداد بازدید: 108
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی