گروه: حوادث
شماره روزنامه:3437
تاریخ :1399/04/25 ساعت 10:06:21
تعداد بازدید: 47
زندانی محکوم به اعدام پس از ۲۳ سال حبس در بندرعباس آزادشد
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل زندان‌های هرمزگان گفت: مددجوی تبعه کشورهای همسایه محکوم به قصاص نفس پس از گذشت ۲۳ سال حبس با تلاش شورای حل اختلاف بندرعباس از زندان آزاد شد.

عکس اصلی خبر

مصطفی کیشانی با اعلام این خبر افزود: این زندانی که از تبعه یکی از کشورهای همسایه بود،  در سال ۷۶ مرتکب قتل یک هموطن دیگر خود شد که پس از دستگیری و محاکمه به قصاص نفس محکوم شد .

وی بیان داشت: با توجه به شناسایی نشدن اولیای دم مقتول، با پیگیری شورای حل اختلاف زندان و واحد مددکاری، در راستای اعمال ماده ۳۵۶ قانون مجازات اسلامی و با موافقت دادستان عمومی و انقلاب کیش، پس از انجام تشریفات قانونی این زندانی آزاد شد .

مدیر زندان بندرعباس نیز از عزم دستگاه قضایی در تعیین تکلیف زندانیان دارای حبس های طولانی مدت قدردانی کرد.محمد فیروززاده افزود: استفاده از حداکثر ظرفیت‌های قانونی در تعیین تکلیف چنین پرونده هایی، کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها را موجب خواهدشد و از سوی دیگر فرصت دوباره‌ای برای زندگی و بازگشت به جامعه را برای مجرمان متنبه شده فراهم می‌سازد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3437
تاریخ :1399/04/25 ساعت 10:06:21
تعداد بازدید: 47
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی