گروه: حوادث
شماره روزنامه:3478
تاریخ :1399/06/22 ساعت 11:54:26
تعداد بازدید: 28
فرمانده انتظامی هرمزگان: کامیون حامل ۷۰تخته فرش دستباف در گمرک شهید رجایی توقیف شد
email pdf word plus minus reset color
فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف ۷۰تخته فرش دستباف در بازرسی از یک دستگاه کامیون در گمرک شهید رجایی خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا جعفری پیش از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی مستقر در گمرک شهید رجایی با انجام کار گسترده اطلاعاتی یک باند قاچاق را که در قالب کالاهای گمرکی با جاسازی در کانتینر و اقلام صادراتی اقدام به قاچاق فرش های دستباف ایرانی می کردند را شناسایی کردند .

وی افزود: در این رابطه مأموران با بهره گیری از شیوه های پلیسی و تعقیب و مراقبت های لازم به یک دستگاه کامیون تریلی در محوطه گمرک شهید رجایی بندرعباس مشکوک شدند .

این مقام انتظامی استان اظهار داشت: کامیون مورد نظر با همکاری گمرک فک پلمپ و در بازرسی از این کامیون ۷۰ تخته فرش دستباف که بطرز بسیار ماهرانه در قسمت های مختلف کانتینر جاساز شده بود کشف و یک متهم نیز تا کنون در این زمینه دستگیر شده است .

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تأکید بر اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر اعلام کارشناسان ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است، اذعان داشت: قاچاقچیان قصد داشتند این محموله را از طریق گمرک شهید رجایی بندرعباس به مقصد کشورهای حاشیه خلیج فارس انتقال دهند که با هوشیاری و تلاش پلیس استان در انتقال این محموله ناکام ماندند


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3478
تاریخ :1399/06/22 ساعت 11:54:26
تعداد بازدید: 28
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی