گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3437
تاریخ :1399/04/25 ساعت 10:20:41
تعداد بازدید: 119
شهردار بندرعباس: ارتقاء امنیت شبکه شهرداری در دستور کار قرار دارد
email pdf word plus minus reset color
شهردار بندرعباس گفت: با توجه به حساسیت فضای سایبری، ارتقاء امنیت شبکه در مجموعه شهرداری بندرعباس در دستور کار قرار دارد.

عکس اصلی خبر

عباس امینی‌زاده در نشست با مدیران و کارشناسان سازمان فاوا اظهار کرد: شعار جنگ سایبری از 50 سال قبل توسط دشمنان اعلام شده و اکنون در حال تحقق است .

وی با تاکید بر اهمیت ارتقاء امنیت در فضای سایبری پیرامون مسائل مختلف با شهرداری بندرعباس، افزود: حساسیت این مسئله، تاکید می‌کند که باید پیش از وقوع حوادث احتمالی، سرمایه گذاری بیشتری در این حوزه انجام دهیم .

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه ارتقاء امنیت شبکه در شهرداری در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: قطعا طی سال جاری سرمایه گذاری بیشتری در این حوزه انجام می شود .

امینی‌زاده با بیان اینکه تامین امکانات و تجهیزات این حوزه در دستور کار قرار دارد، گفت: برنامه حفاظت و امنیت سایبری شهرداری بندرعباس و داشته‌های مجموعه را با جدیت بیشتری پیش می بریم که اقدامات اساسی در این زمینه آغاز شده است.این مقام مسئول ضمن قدردانی از مدیران و کارشناسان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری بندرعباس، تصریح کرد: راه اندازی بخش فوریت‌های خدمات شهری یکی دیگر از مواردی است که در دستور کار قرار دارد و بر این اساس، پس از دریافت گزارش‌های مردمی، نتیجه حاصل از پیگیری به فرد اعلام کننده اطلاع داده شود.وی با اشاره به برخی از خدماتی که در حال تبدیل شدن به شکل غیر حضوری و آنلاین است، بیان کرد: وصول عوارضات شهرداری، صدور پروانه و غیره، موارد مرتبط با حمل و نقل، امور حقوقی و سایر مواردی که امکان پذیز باشد، به صورت مجازی انجام می‌شود .

امینی‌زاده همچنین تاکید کرد: کارهای نرم افزاری این موارد صورت گرفته و پس از رفع نواقص، با نهایی شدن نرم افزارهای مرتبط، اجرایی می شود .

شهردار بندرعباس ادامه داد: قطعا افزایش خدمات با افزایش درآمد روبرو بوده و مهمتر از آن، موجب افزایش رضایتمندی شهروندان می‌شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3437
تاریخ :1399/04/25 ساعت 10:20:41
تعداد بازدید: 119
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی