گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:58:16
تعداد بازدید: 125
برتری تیم فوتبال ستارگان احمدی در دیداری دوستانه
email pdf word plus minus reset color
تیم فوتبال ستارگان احمدی در دیداری دوستانه میزبان خود را با شکست بدرقه کرد.

عکس اصلی خبر

 گروه ورزش

تیم ستارگان احمدی در نخستین بازی دوستانه خود قبل از حضور در جام ستارگان،  در برابر تیم یاران یونس حاجی آباد با نتیجه 3 بر 1 به برتری رسید  ضمن این که محمد قادری دو گل و اصلان رمضانی دیگر گل تیم ستارگان را به ثمر رساندند.

در دیدار دوستانه که در شهرستان حاجی آباد برگزار شد تیم ستارگان احمدی در نیمه نخست با ترکیب پرویز کریمی ، فواد نجای زاده ، مجتبی سلیمانی ، سعید دهقانی ، مجتبی جعفری ، جواد دهقانی ، اصلان رمضانی ، محمد قادری، حجت دهقانی محمد حسینی نژاد و امیرحسین قویدل به میدان رفت و در همان نیمه نخست با برتری دو بر صفر به رختکن رفت .گفتنی است ، در شروع نیمه دوم شاگردان داریوش دهقانی در تیم ستارگان دست خوش تغییرات زیادی شدند و بازیکنانی همچون رضا قویدل ، رحیم دهقانی ، سعید اقتداری ، حسن رمون زاده ، سعید دهقانی پوری ، محسن اران و عرفان شهبازی برای این تیم به میدان رفتند.

همچنین بر روی نیمکت فنی تیم ستارگان  احمدی غلامرضا دهقانی بعنوان سرپرست ، داریوش دهقانی سرمربی ، کوروش افرا کمک مربی ، حامد دهقانی مربی بدنساز ، مسعود رمضانی پزشک و محمد حیدری بعنوان تدارکات حضور داشتند .

شایان ذکر است ، این مسابقه به میزبانی باشگاه یاران یونس حاجی آباد در ورزشگاه انقلاب این شهرستان برگزار شد  ضمنا تیم فوتبال ستارگان احمدی خود را برای حضوری قدرتمند در نخستین دوره جام ستارگان آماده می کند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:58:16
تعداد بازدید: 125
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی