گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2917
تاریخ :1396/10/19 ساعت 09:54:38
تعداد بازدید: 41
رئیس اتاق اصناف هرمزگان مطرح کرد ضرورت ثبت نام فعالان صنفی هرمزگان در سامانه تدارکات دولت
email pdf word plus minus reset color
رئیس اتاق اصناف مرکز هرمزگان ثبت نام فعالان صنفی استان را در سامانه تدارکات دولت ضروری دانست و گفت: سامانه تدارکات الکترونیک دولت در راستای حمایت از تولید ملی ایجاد شده است

عکس اصلی خبر

عبدالمجید جلالی، درگفت‌وگو با فارس، با اشاره به سیاست دولت در زمینه حمایت از تولید ملی و کسب و کار داخلی اظهار داشت: سامانه تدارکات الکترونیک دولت در راستای شفاف‌سازی معاملات راه‌اندازی شده است.

وی در ادامه افزود: عدم ثبت نام فعالان صنفی در سامانه تدارکات الکترونیک دولت و کوتاهی و غفلت از این امر مهم موجب از دست دادن بازار کسب و کار در این مقطع رکود  می شود.

 نماینده اصناف هرمزگان در اتاق ایران بیان داشت: سامانه تدارکات الکترونیک دولت موتور جستجو، جذب آسان و روان در حمایت از سرمایه‌گذاران است که با هدف حذف بروکراسی اداری و شفاف‌سازی معاملات در مناقصه و مزایده‌ها نقش‌آفرینی دارد.

جلالی با اشاره به صحبت‌های معاونت توسعه بازرگانی سازمان صمت در این زمینه اعلام کرد: با توجه به محدودیت در روزهای پایان سال و تخصیص اعتبار بودجه دستگاه‌های اجرایی، اگر تحرک کافی در بین اصناف استان وجود نداشته باشد، دستگاه‌های اجرایی بناچار درسامانه تدارکات الکترونیک از سایراستان‌ها تامین کالا می ‌کنند. .

رئیس اتاق اصناف مرکز هرمزگان از حسن توجه و توصیه استاندار هرمزگان به مدیران جهت تهیه نیازمندی‌های ادارات از واحدهای صنفی و کارگاه‌های تولیدی بومی تشکر کرد و اصناف را ترغیب به مشارکت سریعتر و بیشتر در بخش سامانه تدارکات الکترونیک نمود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2917
تاریخ :1396/10/19 ساعت 09:54:38
تعداد بازدید: 41
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی