گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2989
تاریخ :1397/03/12 ساعت 10:23:01
تعداد بازدید: 135
مشاور عالی و مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان منصوب شد
email pdf word plus minus reset color
محمدباقر کشفی از سوی دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان به عنوان مشاور عالی و مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان منصوب شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش  استانداری هرمزگان، مشاور عالی استاندار هرمزگان پس از انتصاب به این سمت در نشست با جمعی از مدیران ستادی استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه باید تمامی حوزه ها و دفاتر استانداری الگو و نمونه باشند، عنوان کرد: باید توجه داشته باشیم زمانی که در یک جای حساس و یا موقعیت خاص خدمت می کنیم، آن جایگاه حساس و خاص موجب می شود که بتوانیم به عنوان یک الگو و نمونه خود را نشان دهیم.

محمدباقر کشفی افزود: باید در تمامی حوزه های اداری نظم و انضباط، وجدان کاری و پایبندی به قانون و مقررات مشهود باشد و کارها تنها به صورت حرف و شعاری که هیچ واقعیت قابل لمسی ندارد، نباشد چون برای نمونه و الگو بودن یک مدیر نیاز به عمل است و  تنها با حرف به نتیجه نخواهیم رسید.

مشاور عالی استاندار هرمزگان تصریح کرد: از مجموعه استانداری انتظار است که تمامی مدیران آن از هر حیث الگو و نمونه باشند تا بتوانند ماموریت های محول شده را به درستی انجام دهند و بر عملکرد دیگر دستگاه ها نظارت داشته باشند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2989
تاریخ :1397/03/12 ساعت 10:23:01
تعداد بازدید: 135
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی