گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3075
تاریخ :1397/08/10 ساعت 09:20:39
تعداد بازدید: 27
آغازعمليات آبرساني به سه روستاي بخش گوهران؛ معارضات مردمي مانع است
email pdf word plus minus reset color
بخشدار گوهران بشاگرد از آغازعمليات آبرساني به سه روستا و يک شهر در اين بخش از شهرستان بشاگرد خبر داد.

عکس اصلی خبر

يوسف حسيني در گفتگو با  مهر با اشاره به اينکه خوشبختانه  در بخش گوهران تا کنون شاهد عمليات آبرساني به روستاهاي متعدد در سال جاري بوده ايم گفت: پروژه آبرساني از سد سهران در بخش گوهران يکي از پروژه هاي خوب دولت در اين شهرستان بود که تا کنون از پيشرفت فيزيکي خوبي برخوردار بوده است.

حسيني بيان داشت: در تابستان سال جاري روستاهاي بخش گوهران در وضعيت بد بي آبي وکم آبي مواجه شده بودند که با رايزني هاي صورت گرفته با مديران آبفاي روستايي در استان وشهرستان و انجام اقدامات درخور آنها  اين مشکل را کنترل کرده وبه روستائيان با تانکر آبرساني شد.

بخشدار گوهران عنوان کرد: مردم روستاهاي« بشنو، درشهر، وتيدر» در اين بخش با مشکل  بي آبي مواجه بودند که با رايزني هاي صورت گرفته با اداره کل آبفاي روستايي در استان و شهرستان براي حل مشکل بي آبي و آبرساني به اين روستائيان در حال حفر چاه هستيم تا مردم بتوانند از آب شرب برخوردار باشند.

حسيني تصريح کرد: در طرح آبرساني از سد سهران که به 55 روستا در بخش گوهران، پيمانکار پروژه با جديت مشغول به کار است که اميدواريم با اين روند تا دهه فجر به چند روستاي ديگر آبرساني شود. وي از وجود معارضات مردمي در چند روستاي اين بخش براي جلوگيري از آبرساني به روستائيان اشاره کرد وگفت: متاسفانه درروستاهاي «بشنو و درشهر» و چند روستاي ديگر وجود معارضات مردمي روند اجراي کار را مختل کرده است که با رايزنهاي صورت گرفته مشکل سه روستا برطرف شد، اما در روستاهاي«بشنو و درشهر» اين مشکل تا کنون پابرجاست که با رايزني هاي مسئولان و بزرگان روستاها مشکل اين دو روستا نيز بر طرف مي شود. حسيني با بيان اينکه يک حلقه چاه ديگر در شهرگوهران براي حل مشکل  کمبود آب در نظر گرفته شده است عنوان کرد: با اعتبارت درنظر گرفته شده براي حل مشکل آب در روستاهاي بخش گوهران و سرعت فيزيکي پروژه آبرساني از سد سهران اميدواريم که در آينده اي نزديک مشکل آب در بخش گوهران برطرف شود.up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3075
تاریخ :1397/08/10 ساعت 09:20:39
تعداد بازدید: 27
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی