گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:45:55
تعداد بازدید: 128
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان: نباید با یک جوسازی اقتصادی، قیمت ها چندین برابر شود
email pdf word plus minus reset color
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت:بسیاری از محصولات داخلی ارتباطی با قیمت ارز و ارتباطات بانکی و پولی با خارج از کشور ندارد و نباید به ناگاه با یک جوسازی اقتصادی، چندین برابر قیمت پیدا کند.

عکس اصلی خبر

حجت‌الاسلام محمد عبادی‌زاده در جمع نمازگزاران بندرعباسی، اظهار کرد: جهان اسلام در برابر توطئه جدید استکبار به یک اتحاد و انسجام نیاز دارد .

وی با بیان این که تکرار توهین به رسول خدا و آتش‌زدن قرآن در اروپا با اهداف و اغراضی مشخص و با رویکرد انحراف اذهان عمومی از رخدادهای پیرامونی و توطئه‌های صهیونیستی در قبال جهان اسلام صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: واکنش‌های روزهای اخیر به این اقدامات موهن نشان داد که جهان اسلام هرگز در برابر این قبیل اقدامات کوتاه نخواهد آمد .

امام جمعه بندرعباس ادامه داد: علمای شیعه و سنی در هرمزگان نیز مواضع مناسب و هوشیارانه‌ای در روزهای اخیر اتخاد کردند که جلوه‌ای از وحدت در موضوعات کلان دینی است .

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده، یکی از مهم‌ترین مسؤولیت دولتمردان در سال پایانی فعالیت خود را کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت محصولات مرتبط با زندگی مردم دانست و عنوان کرد: درست است که کشور ما درگیر تحریم‌های اقتصادی است اما واقعیت آن است که بسیاری از محصولات داخلی ارتباطی با قیمت ارز و ارتباطات بانکی و پولی با خارج از کشور ندارد و نباید به ناگاه با یک جوسازی اقتصادی، چندین برابر قیمت پیدا کند .

وی از دستگاه‌های نظارتی نیز خواست به طور ویژه در مورد کنترل قیمت‌ها دغدغه داشته باشند و اجازه ندهند برخی افراد سودجو نسبت به گران کردن کالاهایی که با ارز یارانه‌ای وارد کشور شده و یا کالاهایی که قیمت آنها مشخص و مدون است، با روان مردم بازی کنند .

نماینده ولی فقیه در هرمزگان، چاره‌اندیشی در زمینه مشکلات اقتصادی مردم را هنر مسؤولان دانست و تصریح کرد: مردم ما ۴۲ سال است که پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و در همه شرایط مقاومت کرده‌اند و اکنون مسؤولان وظیفه دارند در این زمینه مسؤولانه‌تر و دغدغه‌مندتر عمل کرده و به یاری یکدیگر، فشار را از دوش مردم بردارند .

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده در ادامه راهکار اصلی و حقیقی برای غلبه بر تحریم‌ها و ایستادگی در برابر فشارها و تکانه‌های اقتصادی را تقویت تولید ملی برشمرد و گفت: هر چه در کشوری تولید جدی‌تر گرفته شود و همه ارکان آن برای حمایت از تولید مصرانه‌تر پای کار باشند، آن اقتصاد از گزند آسیب‌ها در امان‌تر است و ما این راه حل اساسی را از فرمایشات دقیق و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی برداشت کرده‌ایم .

امام جمعه بندرعباس در ادامه با تجلیل از ورود مجلس به امر نظارت میدانی بر حسن اجرای قوانین و سفر رییس مجلس به مناطق مختلف کشور در روزهای اخیر، عنوان کرد: نظارت میدانی مجلس بخصوص رییس مجلس در استان‌های مختلف کشور گشایش‌گر امور است و باید با دقت مشکلات و مسائل هر منطقه احصا و در اختیار کمیسیون‌های مجلس قرار گیرد تا این سفرها بتواند اثراتی مطلوب بر زندگی مردم داشته باشد


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:45:55
تعداد بازدید: 128
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی