گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:49:26
تعداد بازدید: 63
کانکس های عرضه میوه و تره بار شهری موظف به رعایت نرخنامه هستند
email pdf word plus minus reset color
کلیه کانکس های عرضه میوه و تره بار و مرغ گرم موظف هستند طبق نرخ نامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اقدام به فروش محصولات کشاورزی (میوه و تره بار) و پروتئینی (مرغ گرم) نمایند

عکس اصلی خبر

احمد ملائی نسب افزود: بازرسی از اماکن تحت نظارت این سازمان به منظور کنترل قیمت ها و رعایت اصول بهداشت و.‌.. افزایش می‌یابد.این مقام مسئول همچنین عنوان کرد: از شهروندان نیز تقاضا داریم به نرخنامه ای که  در کانکس ها نصب میشود توجه داشته باشند و در صورت مغایرت قیمت ها و گرانفروشی با شماره تماس  07633686256  یا با سامانه 137 تماس حاصل و تخلفات را گزارش کنند.ملائی نسب تصریح کرد: این کانکس ها در جهت دو هدف مهم یعنی حمایت از مصرف کننده  و ایجاد اشتغال شهروندان با نرخ عادله و با رعایت اصول قوانین معاملات شهرداری واگذار شده و باید قیمت عرضه محصولات در این کانکس ها برابر نرخنامه سازمان باشد.سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس همچنین از شهروندان خواست در هنگام  مراجعه به مکان های عرضه میوه و تره بار و  مرغ گرم پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی را رعایت کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:49:26
تعداد بازدید: 63
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی