گروه: حوادث
شماره روزنامه:2933
تاریخ :1396/11/16 ساعت 09:43:56
تعداد بازدید: 118
فرماندهی مرزبانی هرمزگان: محموله ۲۲ میلیاردی گوشی تلفن همراه قاچاق در ابوموسی کشف شد
email pdf word plus minus reset color
فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان از کشف یک محموله گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش بیش از ۲۲ میلیارد ریال در مرزهای ابوموسی خبر داد.

عکس اصلی خبر

علی اصغر خرم روی در تشریح این خبر گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی ابوموسی در یک اقدام اطلاعاتی و عملیاتی موفق به ناکام گذاشتن قاچاقچیان و کشف محموله ۲۲ میلیاردی گوشی تلفن همراه قاچاق شدند.

خرم روی افزود: مرزبانان حین گشت زنی در سطح حوزه به یک فروند موتور لنج حامل کالای قاچاق برخورد که ناخدای شناور با مشاهده مرزبانان اقدام به فرار کرد.

وی ادامه داد :با تلاش مرزبانان پایگاه دریابانی ابوموسی شناور مذکور توقیف و در بازرسی دقیق از آن تعداد ۲ هزار و ۸۵۵ دستگاه انواع گوشی تلفن همراه،یک هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع جگر حیوانی، ۱۵۰ کیلوگرم مرغ منجمد، ۱۶ قوطی مشروبات الکلی و ... کشف و ضبط شد.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در خاتمه با اشاره به دستگیری ۵ نفر متهم در این عملیات گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را حدود ۲۲ میلیارد و ۳۷ میلیون ریال برآورد کرده اند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2933
تاریخ :1396/11/16 ساعت 09:43:56
تعداد بازدید: 118
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی