گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 10:11:15
تعداد بازدید: 38
رفع آسيب هاي اجتماعي در محلات با اولويت بندي و برنامه ريزي امکان پذير است
email pdf word plus minus reset color
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان گفت: آسيب هاي اجتماعي در محلات توسط دفاتر تسهيل گري به صورت جداگانه و با توجه به موقعيت هر محله شناسايي و براي رفع آسيب ها اولويت بندي و برنامه ريزي مستمر و مدون انجام پذيرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، بهروز اکرمي در بازديد از دفتر تسهيل گري محله اسلام آباد بندرعباس، عنوان كرد: با شناسايي و اولويت بندي آسيب هاي هر محله به تفکيک، برنامه ريزي کردن براي مقابله با آن معضلات نيز راحت تر و موثر تر مي شود.

وي با بيان اينکه حضور دفاتر تسهيل گري در محلات بايد تاثير گذاري محسوس داشته باشد، تصريح کرد: تاثير گذاري دفاتر تسهيل گري در محلات بايد محسوس باشد و با اهالي محله ارتباط خوب و سازنده اي داشته باشد.

اکرمي خاطرنشان کرد: زماني که ارتباط دو سويه ميان اعضاي دفاتر تسهيل گري با اهالي محلات برقرار شود مي توان بسياري از مشکلات محله را با مشارکت مردم برطرف کرد.

وي به ضرورت زيبا سازي فضاي محلات قديمي بندرعباس اشاره کرد و گفت: با مشارکت مردم مي توان فضاي محلات قديمي را بهسازي کرد تا علاوه بر زيبا سازي فضاي محله، موجب ايجاد نشاط و روحيه در مردم شود.

اکرمي بر ضرورت برگزاري دوره هاي آموزشي براي جوانان و بانوان در محلات توسط دفاتر تسهيل گري تاکيد کرد و افزود: بايد برگزاري برنامه هاي  غني سازي اوقات فراغت براي جوانان و بانوان با هدف مهارت آموزي و ايجاد اشتغال و متناسب با نياز مردم در محلات برگزار شود.up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 10:11:15
تعداد بازدید: 38
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی