گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3157
تاریخ :1397/12/21 ساعت 08:44:20
تعداد بازدید: 1312
مسافران با برنامه ريزي به جزيره هرمز سفر کنند
email pdf word plus minus reset color
مديرعامل شرکت تعاوني شناورداران مسافري جزيره هرمز گفت: گردشگران و مسافران نوروزي که قصد استفاده از جاذبه هاي گردشگري اين جزيره را دارند با توجه به زمان حرکت شناورهاي مسافري با برنامه ريزي به اين جزيره سفر کنند.

عکس اصلی خبر

عبدالله فخاري در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: ساعت حرکت شناورهاي مسافري به از بندرعباس و قشم به جزيره هرمز و برعکس از 6 و 45 دقيقه صبح تا 19 است.

مديرعامل شرکت تعاوني شناورداران مسافري جزيره هرمز ادامه داد: قيمت بليت شناورهاي مسافري مسير هرمز به بندرعباس و بندرعباس به هرمز 100 هزار ريال است که گردشگران نوروزي مي توانند اينترنتي خريداري کنند.

وي اضافه کرد: شناورهاي مسير بندرعباس و هرمز زير مجموعه تعاوني قايقداران مسافري بندرعباس هستند که با تفاهم صورت گرفته زير مجموعه تعاوني قايقداران قشم هم محسوب مي شوند. به گفته فخاري، سال گذشته در حدود 70 هزار نفر مسافر و گردشگر نوروزي با شناورهاي مسافري به اين جزيره سفر کردند که انتظار مي رود در سال جاري اين تعداد افزايش داشته باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3157
تاریخ :1397/12/21 ساعت 08:44:20
تعداد بازدید: 1312
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی