گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:51:18
تعداد بازدید: 24
زنده‌یاد «جلال اللهیاری» در آرامگاه ابدی اش به خاک سپرده شد
email pdf word plus minus reset color
مراسم خاکسپاری زنده‌یاد "جلال اللهیاری" هنرمند هرمزگانی نیز با حضور جامعه فرهنگ و هنر نیز برگزار شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، با حضور جامعه فرهنگ و هنر و البته غیبت تعداد زیادی از چهره‌های موسیقی مراسم خاکسپاری زنده‌یاد "جلال اللهیاری" هنرمند هرمزگانی برگزار شد .

ابتدا پیکر این هنرمند فقید در محوطه فرهنگسرای طوبی بندرعباس گردانده شد و سپس در قطعه مفاخر آرامستان بندرعباس به خاک سپرده شد .

در این مراسم که چهره‌هایی همچون منصور نعیمی، حسین قدسی نژاد، مسعود پاکدامن، غلام توسلی، محمد محترم پناه، علی علوی، موسی بندری، مرتضی کریمی، علی ابوالقاسمی، حجت حاجی‌زاده، مرتضی صفا، مرتضی اولا بندری، موسی کمالی، ناصر زرجام، طارق نیک پور، مهدی جهانگیری و تعداد دیگری از هنرمندان و علیرضا درویش نژاد و سعید موحدی، مدیرکل و معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان حضور داشتند جای خالی بسیاری از جامعه فرهنگ و هنر هرمزگان به‌ویژه موسیقی نیز احساس می‌شد. در این مراسم، منصور نعیمی، غلام توسلی، آرمان اللهیاری و شاهی در خصوص ویژگی‌های اخلاقی و خدمت زنده‌یاد اللهیاری در موسیقی و همچنین محل خدمتش در سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان به ایراد سخنانی پرداختند. کلیه برنامه‌ریزی‌های این مراسم توسط انجمن موسیقی استان هرمزگان صورت گرفته بود هرچند جهانبخش، رئیس این نهاد صنفی به دلیل مأموریت اداری در تهران به سر می‌برد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:51:18
تعداد بازدید: 24
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی