گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 11:02:37
تعداد بازدید: 75
ساحل نشینان مهمان کویر نشینان
email pdf word plus minus reset color
تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس مهمان تیم آبفا اردکان است.

عکس اصلی خبر

صداوسیما ، تیم شهرداری بندرعباس در چارچوب هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور به مصاف میزبانش تیم آیفا اردکان می رود.

شایان ذکر است ، در جدول رده بندی تیم شهرداری بندرعباس با کسب ۲۰ امتیاز دوم است و تیم آیفا اردکان نیز با ۱۸ امتیاز در مکان چهارم جای دارد. گفتنی است ، در هفته هشتم این رقابت ها نماینده بندرعباس در خانه با ۵ گل تیم شهدای چلیچه شهرکرد را شکست داد اما نماینده یزد ۵ بر ۱ مغلوب میزبانش تیم پارس جنوبی بوشهر شد ضمن این که نماینده بندرعباس از ۸ مسابقه گذشته ۷ برد مقابل تیم های شهرداری سمنان، ملوان بندر گز ، مقاومت گلساپوش یزد ، پیام کویر اردکان، شاهین خزر رودسر ، جهان نژادیان آبادان و شهدای چلیچه شهرکرد و ۱ باخت مقابل شهریار ساری در کارنامه دارد.

همچنین تیم پارس جنوبی بوشهر با کسب ۲۱ امتیاز صدرنشین لیگ برتر فوتبال ساحلی است و مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با شرکت ۱۲ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در حال برگزاری است ضمنا تیم شهرداری بندرعباس در فصل گذشته این رقابت ها در جایگاه هشتم ایستاد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 11:02:37
تعداد بازدید: 75
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی