گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2977
تاریخ :1397/02/25 ساعت 09:29:35
تعداد بازدید: 70
تأکید بر استفاده بیشتر از ظرفیت دریا برای اشتغالزایی
email pdf word plus minus reset color
کارگران نمونه حوزه دریایی و بندری شاغل در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی در آئینی با حضور رییس مجمع نمایندگان استان هرمزگان و مدیرکل بنادر و دریانوردی استان تجلیل شدند.

عکس اصلی خبر

"احمد مرادی" رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در آیین تجلیل از کارگران نمونه حوزه دریایی و بندری استان هرمزگان اظهار کرد: بندر شهید رجایی برای کشور ما یک بندر بسیار مهم، استراتژیک و حساس است؛ به گونه ای که 60 درصد صادرات و واردات کشور از طریق این بندر صورت میگیرد و این اتفاق بدون تلاش کارگران این حوزه میسر نمیشود.

وی افزود: وظیفه مسئولان و دستاندرکاران حوزه دریایی و بندری، قدردانی از همت کارگرانی است که به توسعه کشور کمک میکنند و باعث پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میشوند.

مرادی با تشریح اهمیت و جایگاه دریا در اقتصاد جهانی، اضافه کرد: اگر کشور ما از ظرفیت دریا بهدرستی بهره ببرد، قطعاً میتواند دغدغه و نگرانی مردم را در حوزه اشتغال پوشش دهد.

رییس مجمع نمایندگان استان هرمزگان خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامهریزی مناسب و پیگیری های لازم، بتوانیم موضوع ایجاد اشتغال را در این حوزه دنبال کنیم.

وی در پایان سخنانش از یکایک کارفرمایانی که زمینههای اشتغال را فراهم کردهاند و با همراهی کارگران چرخ اقتصاد کشور را به گردش در می آورند، تشکر کرد.

در ادامه این مراسم، "اله مراد عفیفی پور" مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ضمن تبریک هفته کار و کارگر گفت: امیدوارم در سایه تلاش همکاران کارگری که در مجموعه بزرگ بندر شهید رجایی فعالیت میکنند، تکالیف و تعهدات خود را برای رونق بخشی به اقتصاد کشور انجام بدهیم و بتوانیم این کار را با تمام تلاش و توانایی که در افراد وجود دارد، بهدرستی انجام دهیم. وی با بیان اینکه کار جوهره انسان است، عنوان کرد: فعالیت های کارگران میتواند رونق، رفاه، سربلندی، توانمندی را برای کشور به ارمغان بیاورد.

وی در پایان با اشاره به این که تحقق رونق و توانمندسازی اقتصاد کشور در توان جامعه کارگری وجود دارد، ابراز کرد:  امیدوارم با هدایت درست مدیران و مسئولین حرکت روبهپیشرفت و سربلندی کشور بهدرستی و بهتر از پیش انجام شود.up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2977
تاریخ :1397/02/25 ساعت 09:29:35
تعداد بازدید: 70
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی