گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2953
تاریخ :1396/12/23 ساعت 08:13:38
تعداد بازدید: 366
کسب سه مدال توسط تیم کاراته رودان در مسابقات کشوری سبک کیوکوشین
email pdf word plus minus reset color
تیم کاراته کیوکوشین شهرستان رودان نماینده استان هرمزگان موفق شد یک نشان طلا ، یک نقره و یک برنز را در مسابقات کشوری سبک کیوکوشین کاراته کسب کند.

عکس اصلی خبر

 گروه ورزش

محمد عابدینی رئیس سبک کیوکوشین ایجی گکی کاراته استان هرمزگان بیان داشت ، مسابقات قهرمانی کاراته سبک کیوکوشین با شرکت 

کاراته کا هایی از استان های فارس، هرمزگان، اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری ، تهران، لرستان، البرز، آذربایجان غربی و خراسان جنوبی در دو رده سنی امید و بزرگسالان به میزبانی استان فارس در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار شد. تیم رودان که  با ۲  کاراته کا در بخش آقایان و ۳  کاراته کا در بخش بانوان در این رقابت ها حضور داشت یک مدال طلا توسط زهرا حسین پور در وزن ۶۵ کیلوگرم کسب گردید ضمن این که این کاراته کا مجوز ورود به مسابقات جهانی که ۲۹ اردیبهشت ماه در بلغارستان برگزار می شود را نیز کسب  کرد همچنین حدیثه جهانگرد هم توانست مدال نقره و محمدرضا سهرانی مدال برنز این رقابت ها را کسب نماید. گفتنی است تیم اعزامی کاراته شهرستان رودان نماینده استان هرمزگان با استقبال محمدحسن رافتی سرپرست  و کارکنان اداره ورزش و جوانان و خانواده های ورزشکاران به شهرستان رودان بازگشت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2953
تاریخ :1396/12/23 ساعت 08:13:38
تعداد بازدید: 366
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی