گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3019
تاریخ :1397/05/13 ساعت 11:12:19
تعداد بازدید: 67
زمين فوتبال ساحلي در بندرعباس ساخته ميشود
email pdf word plus minus reset color
«ساخت زمين ورزشي فوتبال ساحلي در محله سورو در دستور کار شهرداري منطقه سه مي باشد».

عکس اصلی خبر

 روح الله مرادي زاده مدير منطقه3 شهرداري ضمن مطرح کردن اين موضوع، به همراه معاونين, مديران منطقه در حضور احدي از معتمدين و پيشکسوتان عرصه ورزشي محله سورو از مکان در نظرگرفته شده براي احداث پروژه ساخت زمين فوتبال ساحلي بازديد و مورد ارزيابي قراد داد.

 مرادي زاده, در جمع معتمدين و پيشکسوتان ورزشي محله سورو افزود: اهميت ورزش در زندگي روزمره براي هيچ کس پوشيده نيست و ورزش از جمله برنامه هاي روزمره است که در شادابي و اوقات فراغت مي تواند نقش بسيار مهمي داشته باشد.

وي ادامه داد: فوتبال ساحلي يکي از انواع ورزش فوتبال است که در ساحل و يا بر زميني پوشيده از شن برگزار ميشود والبته انجام بازي فوتبال در ساحل سابقه طولاني دارد و تلاش مان بر اين است که بتوانيم هر چه سريعتر ساخت اين مکان ورزشي را آغاز و به بهره بردادي برسانيم.

مدير شهرداري منطقه3 پس از بررسي مکان ساخت زمين فوتبال ساحلي, بازديد ديگري هم از بوستان تفريحي و گردشگري سورو داشت و دستور اجراي 4 عدد برج نور جهت روشنايي بيشتر بوستان به مدير عمراني و معاون خدمات شهري داده شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3019
تاریخ :1397/05/13 ساعت 11:12:19
تعداد بازدید: 67
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی