گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3163
تاریخ :1398/01/19 ساعت 09:27:10
تعداد بازدید: 339
اتحاد روستايي قهرمان جام حذفي جاسک
email pdf word plus minus reset color
تيم اتحاد روستايي با برتري در مقابل تيم ملوان بحل قهرمان جام حذفي فوتبال شهرستان جاسک شد.

عکس اصلی خبر

عبدالمجيد مرادي - بندر جاسک

به گزارش خبرنگار ما از جاسک؛ جهانگير دريايي اظهار کرد جام حذفي اين شهرستان چندي پيش  با حضور 9 تيم آغاز شده بود که تيم اتحاد روستايي با شکست دادن تيم هاي ذوالفقار و طوفان بونجي در فينال با ملوان بحل قهرمان ليگ شهرستان رو به رو شد که با نتيجه 3 بر 2 از سد اين تيم عبور و به مقام قهرماني جام حذفي شهرستان رسيد.

وي افزود: داوود پروانه به همراه عيسي يلانبر و محمد متين مرادي قضاوت اين ديدار حساس را بر عهده داشتند که عيسي گزداني به عنوان داور چهارم آن ها را در امر داوري ياري مي کرد.

دبير هيات فوتبال شهرستان جاسک گفت؛ اين چهارمين دوره از مسابقات جام حذفي جاسک است که برگزار شد.

دريايي اضافه کرد: شرايط فوتبال شهرستان نسبت به گذشته بهتر شده است و اين شرايط را مديون متوليان ورزش اين شهرستان و همچنين حمايت هاي رئيس اداره ورزش و جوانان جاسک و رئيس هيات فوتبال که از جان و دل براي فوتبال جاسک زحمت مي کشند دانست.

وي در پايان يادآور شد: براي اين که فوتبال و فوتباليست هاي شهرستان همپاي ساير فوتباليست هاي استان باشند تيم هاي جاسک بايد حضور قوي در ليگ هاي مختلف استان داشته باشند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3163
تاریخ :1398/01/19 ساعت 09:27:10
تعداد بازدید: 339
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی