گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:14:54
تعداد بازدید: 21
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس : با تمام قدرت از تیم فوتبال شهرداری بندرعباس حمایت می کنم
email pdf word plus minus reset color
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس و دیگر اعضای هیئت‌ مدیره باشگاه شهرداری بندرعباس در نشستی با کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال شهرداری بندرعباس، مسائل و مشکلات باشگاه را بررسی کردند.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

در این نشست مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، اظهار کرد: تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری بندرعباس از لحاظ فنی و آمادگی بازیکنان در شرایط خوبی به سر می‌برد.

دکتر محمدمهدی جهانبخش ادامه داد: باید از حسن نگاه شورای اسلامی شهر و شهردار محترم بندرعباس به این تیم کمال تشکر را کرد.

وی تصریح کرد: تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری بندرعباس در این مرحله نیاز به حمایت جدی‌تری دارد و نیاز است حمایت‌های همه‌جانبه از این تیم صورت گیرد.

همچنین در این نشست معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس و عضو هیئت‌ مدیره باشگاه شهرداری بندرعباس، بیان کرد: با تمام قدرت از تیم شهرداری بندرعباس حمایت خود را صورت می‌دهیم.

اسماعیل موحدی نژاد افزود: اگر در گذشته کمی‌ها و کاستی‌هایی در باشگاه شهرداری بندرعباس وجود داشته است با تمام تلاش در جهت برطرف کردن آن‌ها بر می‌آییم.

در پایان این نشست همچنین بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری بندرعباس به بیان دغدغه‌ها و خواسته‌های خود در جهت مرتفع شدن مشکلات و پیشرفت تیم پرداختند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:14:54
تعداد بازدید: 21
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی