گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 08:56:40
تعداد بازدید: 40
برگزاری جشن ضیافت فرشته ها در میناب
email pdf word plus minus reset color
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از برگزاری جشن ضیافت فرشته ها با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ماه مبارک رمضان خبر داد .

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان رضااوژند گفت : به برکت ماه مبارک رمضان و دهه کرامت ، هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  میناب در یک اقدام خیرخواهانه جهت کمک به ایتام و کودکان بیماریهای خاص مراسم جشن خیریه را در تاریخ 9 و 10 و 11 خردادماه به مدت سه شب با اجرای برنامه های متنوع وشاد  در سالن فرهنگسرای شهید بهشتی میناب اجرا کردند که با استقبال بی نظیر مردم مواجه شد .

وی افزود : تمام درآمد حاصل از فروش بلیط با تهیه کارت های هدیه و لوازم مورد نیاز نیازمندان با حضور و نظارت معاون محترم فرماندار و مسئولان بهزیستی و کمیته امداد بصورت روزانه تحویل می گردد  .

گفتنی است : در این جشن آرزوهای بچه ها ایتام و نیاز در پاکت هایی آرزو : شامل دوچرخه ، وسایل ورزشی ، وسایل بازی عروسکی ، توپ و... با مشارکت مردم برآورده وتاعید فطربا حضور در منازل انان به آنها تحویل می گردد.

حضور علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در مراسم جشن خیریه نشان از توجه ویژه ایشان به این امر خداپسندانه و قدردانی از زحمات هنرمندانی که با خلوص نیت و بدون چشم داشت به مدت سه شب در این امر خیر مشارکت داشتند . 

up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 08:56:40
تعداد بازدید: 40
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی