گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3022
تاریخ :1397/05/16 ساعت 09:52:41
تعداد بازدید: 62
تلاش براي اتمام بازگشايي محله چاهستانيها
email pdf word plus minus reset color
شهردار بندرعباس گفت: در تلاش هستيم تا تعهدات صورت گرفته در پروژه بازگشايي محله چاهستانيها انجام شده و اين پروژه در هفته دولت سال جاري مورد بهره برداري قرار بگيرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بينالملل شهرداري بندرعباس، عباس امينيزاده با اشاره به آخرين وضعيت اجراي پروژه بازگشايي خيابان جديد در محله چاهستانيها، اظهار کرد: اين پروژه از حدود دو ماه قبل با صرف هزينه، وقت و توان اجرايي قابل توجه از سوي شهرداري، در حال اجرا است. وي با اشاره به اينکه اين خيابان از خور گورسوزان شروع شده و به شهرک امام رضا(ع) منتهي ميشود، افزود: طول اين خيابان يک کيلومتر و عرض آن 24 متر است.

شهردار بندرعباس ادامه داد: در اين پروژه 124 ملک در مسير بوده که کار پر دردسر و حساس توافق با صاحبان املاک در مسير، تخريب و آزادسازي مسير و بازسازي املاک از سوي شهرداري انجام شده است. امينيزاده تصريح کرد: از اين اقدامات، نزديک به 95 درصد کار صورت پذيرفته و توافقات لازم با 122 صاحب ملک نهايي شده است.

اين مقام مسئول با اظهار اينکه 500 متر ابتداي اين مسير کاملا بازگشايي شده و آماده زيرسازي و آسفالت است، اضافه کرد: 500 متر دوم اين پروژه نيز با پيشرفت 50 درصدي در مرحله تخريبها قرار دارد و اميدواريم طي هفته دولت مورد بهرهبرداري قرار بگيرد.

وي با تقدير از استاندار هرمزگان به عنوان رييس ستاد توانمندسازي بافت فرسوده و سکونتگاههاي غير رسمي استان، فرماندار بندرعباس، اداره کل دفتر فني استانداري، اداره کل راه و شهر سازي، دستگاههاي خدمات رسان آب، برق، گاز، مخابرات و ... بيان کرد: شهروندان و هيئت امناي محله چاهستانيها نيز نقش بسزايي در پيشرفت اين پروژه داشته، که جاي تقدير دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3022
تاریخ :1397/05/16 ساعت 09:52:41
تعداد بازدید: 62
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی