گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3451
تاریخ :1399/05/12 ساعت 11:26:57
تعداد بازدید: 100
خودروهاي مايعسوز يکي از علل اصلي ايجاد کمبود سيلندر در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
کمبود سيلندر گاز هر چند هفته يکبار مردم را در شهرهاي مختلف هرمزگان به تلاطم مياندازد و بايد در به در به دنبال يک کپسول گاز براي انجام پخت و پز در زندگيشان باشند!

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، بندرعباس در بسياري از نقاط شهري فاقد لولهکشي گاز است و مردم براي انجام پخت و پز روزانهشان از سيلندرهاي گاز استفاده ميکنند اما همين سيلندرهاي گاز نيز به مدد همت بلند مسؤولان، هر هفته و يا هر دو هفته يک بار دچار کمبود در سطح شهر مي‌‌شود و براي يافتن يک سيلندرگاز بايد چندين مرکز ارائه و عرضه سيلندر گاز را سر بزني و در نهايت نيز دست خالي به خانه بازگردي!اين وضعيت براي مردمي که خودشان در يکي از استانهاي مهم نفتي و گازي کشور زندگي ميکنند و ميزبان کانونهاي اصلي صادرات گاز مايع در کشور هستند، وضعيت زنندهاي است که مسؤولان وظيفه دارند درد مردم را در اين زمينه با تدبير فوري رفع کنند.در همين زمينه عزيزالله کناريزاده فرماندار بندرعباس اظهار کرد: شرکت پخش فراورده هاي نفتي اعلام کرده که در روز 7 مرداد حدود 69تن، در روز 8 مرداد حدود 65 تن و در روز 9 مرداد حدود 70 تن گاز در بندرعباس توزيع شده است و همچنين به تمامي جايگاهها و مناطق گاز نيز توزيع و ارسال شده که مطابق پيگيري  نيز بعداز ظهر روز جمعه 10 مردادماه حدود 210 عدد گاز در شهرک پيامبر اعظم توزيع شده که همه آنها با توجه به نياز در خودروهاي گاز سوز مصرف شده است! وي افزود: به شرکت پخش گاز مربوطه اعلام شده که ظرف روز شنبه در تمام جايگاهها ميبايست گاز وجود داشته باشد و در صورتي که در منطقه خاصي شهروندان با کمبود سيلندر گار مواجه باشد بلافاصله تامين خواهد شد.

خودروهاي مايعسوز يکي از علل اصلي ايجاد کمبود سيلندر

برخي خودروهايي که بدنبال گرانشدن بنزين اقدام به گازسوز ساختن خود (آنهم از نوع الپيجي) کردهاند، يکي از اصليترين عوامل کاهش سيلندر گاز در بندرعباس بشمار ميروند چرا که اقدام به تهيه روزانه 2 تا 3 سيلندر گاز مايع کرده و با آن اقدام به مسافرکشي ميکنند و همين مسأله موجب شده تا سيلندرگاز براي مصارف خانگي دچار کمبود شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3451
تاریخ :1399/05/12 ساعت 11:26:57
تعداد بازدید: 100
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی