گروه: حوادث
شماره روزنامه:3007
تاریخ :1397/04/23 ساعت 11:41:28
تعداد بازدید: 145
قتل زوج فرهنگی بازنشسته در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
یک زوج فرهنگی در منزل مسکونی خود در بندرعباس به قتل رسیده اند

عکس اصلی خبر

رییس پلیس آگاهی استان با تایید این خبر گفت: مقتولین که یک زوج هستند با ضربات چاقو به قتل رسیده اند.

سرهنگ عبدالمجید کرمی با بیان اینکه جزییات موضوع پس از تکمیل تحقیقات اطلاع رسانی خواهد شد، اظهار کرد: تیم تخصصی کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی با جدیت در حال تکمیل تحقیقات هستند.

این دو فرهنگی سه شنبه گذشته در  منزل مسکونی خود در محله نایبند توسط  فرد یا افرادی به قتل رسیده اند

هویت زوج فرهنگی که در بندرعباس به قتل رسیده اند، ابراهیم - ذ- ش  دبیر  شیمی و  خانم  ن - دبیر  زیست شناسی اعلام شده که هر دو  از  فرهنگیان خوشنام  و  بازنشسته بندرعباس بوده اند.

دختر این زوج فرهنگی اولین نفری بوده که پس از تعطیلی اداره و برگشت به منزل، با جنازه والدین خود روبرو و از این جنایت مطلع شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس در خصوص قتل یک زوج فرهنگی در منزل مسکونی در بندرعباس، گفت: هفت تیم مجرب بر روی این پرونده در حال فعالیت هستند اما هنوز به نتیجهای دست نیافتهایم.

سرهنگ اسماعیل مشایخ، در گفتوگو با ایسنا، افزود: از روز حادثه که این اتفاق به وقوع پیوست، هفت تیم مجرب پلیس شهرستان بندرعباس بر روی این پرونده در حال کار و فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه علت این حادثه هنوز مشخص نشده است، اظهار کرد: باید سرنخی از این حادثه به دست آید تا بتوانیم در مورد آن اظهارنظر کنیم.

مشایخ با اشاره به اینکه شهروندان نیز در این خصوص هیچ نگرانیای نداشته باشند، خاطرنشان کرد: نیروهای خدوم پلیس در طول شبانهروز و 24 ساعت در جهت رفاه و آسایش شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نمیکنند، بدون شک تمام تلاش خود را برای به نتیجه رسیدن این پرونده به کار خواهیم بست.

بر اساس گزارشات واصله روز گذشته آقای «ا- ذ»  و  خانم  «ن»  از فرهنگیان بازنشسته بندرعباس در منزل خود به قتل رسیدند که علت این حادثه همچنان در دست بررسی است.

دستور استاندار هرمزگان براي رسيدگي ويژه و فوري به پرونده قتل زوج معلم در بندرعباس

مشاور عالي استاندار هرمزگان از دستور دكتر همتي استاندار و رئيس شوراي تامين هرمزگان به فرمانده نيروي انتظامي استان براي رسيدگي ويژه و فوري به پرونده قتل زوج معلم در بندرعباس خبر داد.

محمدباقر كشفي عنوان كرد: دكتر همتي استاندار و رئيس شوراي تامين هرمزگان ضمن ابراز تاسف از وقوع قتل زوج معلم و فرهنگي بازنشسته در شهر بندرعباس و عرض تسليت و همدردي با خانواده اين بزرگواران، دستور رسيدگي ويژه و فوري به اين پرونده را به فرماندهي نيروي انتظامي استان هرمزگان صادر نمود. وي ادامه داد: ايجاد امنيت و آرامش رواني براي شهروندان از جمله مباحث مورد تاكيد دكتر همتي استاندار و رئيس شوراي تامين هرمزگان است.

مشاور عالي استاندار هرمزگان افزود: در اين راستا رسيدگي فوري به پرونده هاي مرتبط از اولويت هاي مجموعه مديريت عالي استان براي ايجاد آرامش در ميان مردم است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان نیز گفت: موضوع شناسایی و دستگیری قاتل و یا قاتلان زوج معلم بندرعباسی با جدیت در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفته و در این زمینه تمامی اقدام های تخصصی لازم صورت گرفته است.

سرهنگ محمد شریفی افزود: پلیس آگاهی هرمزگان به محض شناسایی و دستگیری مجرمان، گزارش تکمیلی این حادثه را به اطلاع مردم استان می رساند.

وی در تشریح این خبر ابراز داشت: ماموران پلیس آگاهی هرمزگان با اطلاع مبنی بر وقوع 2 فقره مرگ مشکوک از طریق مرکز فوریت های پلیس 110 در یکی از محلات بندرعباس، سریع به محل حادثه حاضر شدند.معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان اظهارداشت: ماموران با حضور در محل مورد نظر، مشاهده کردند که زن و شوهری حدود 70 ساله و بازنشسته یکی از سازمان های دولتی بودند که در منزل مسکونی خود به قتل رسیده اند.

شریفی یاد آور شد: در بررسی های صورت گرفته و با توجه به بهم ریخته بودن وسایل داخل اتاق ها و طبق اظهار نظرهای یکی از اعضای خانواده مقتولان، چند قطعه طلا متعلق به مقتوله توسط مجرمان به سرقت رفته است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3007
تاریخ :1397/04/23 ساعت 11:41:28
تعداد بازدید: 145
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی