گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 08:47:38
تعداد بازدید: 42
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: جمعه بازار کتاب در بندرعباس راه اندازی شود
email pdf word plus minus reset color
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جمعه بازار کتاب باید به عنوان یک پاتوق فرهنگی در گام اول با اعلام آمادگی دانشگاه ها در بندرعباس راه اندازی شود.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست انجمن کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با اشاره به تشیيع پیکر شهید مدافع حرم خليل تختی نژاد در بندرعباس، عنوان كرد: امروز شاهد تشییع بی‌نظیر پیکر شهید مدافع حرم توسط مردم بندرعباس بودیم و مردم با این حضور نشان دادند همچنان پاي آرمان ها و ارزش های انقلاب ایستاده اند، که جای تقدیر و تشکر دارد.

 اکرمی با اشاره نیاز راه اندازی جمعه بازار کتاب  در بندرعباس، افزود: جمعه بازار کتاب ایده خوبی است که باید به عنوان یک پاتوق فرهنگی به منظور رفع مطالعات کتابخوانان در شهر بندرعباس راه اندازی شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر فعال سازی نهادهای مدنی در حوزه کتاب و کتابخوانی تاکید کرد و گفت: وجود یک تشکل مردمی در حوزه کتاب و کتابخوانی در هرمزگان نشانگر نیاز توجه بیشتر در فعال سازی این گونه تشکل های مردم نهاد در استان است.

اکرمی خاطر نشان کرد: مشارکت حداکثری مردم در امر کتاب و کتابخوانی می تواند موجب توسعه و ترویج امر کتابخوانی در استان شود.

وی شناسایی جامعه هدف را یکی از راه های ترویج کتابخوانی دانست و عنوان کرد: با شناسایی جامعه هدف، می توان الگوی مطالعه ای مطابق با ذائقه آنها ارائه و زمینه توسعه کتابخوانی در استان را ایجاد کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان ترویج و توسعه کتابخوانی در میان بانوان را یکی از اصول مهم در تحول جامعه دانست و گفت: زنان نقش بسزایی در تحولات اجتماعی جامعه دارند و با ترویج کتابخوانی در میان این قشر از جامعه می توان زمینه های تحولات مثبت در اجتماع را ایجاد کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 08:47:38
تعداد بازدید: 42
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی