گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2917
تاریخ :1396/10/19 ساعت 09:56:08
تعداد بازدید: 41
آماده سازي هشت رمپ شناور براي توسعه گردشگري دريايي
email pdf word plus minus reset color
مدير كل بنادر و دريانوردي هرمزگان از آماده سازي هشت فروند رمپ شناور براي ارتقاء ظرفيت گردشگري دريايي در بنادر و سواحل اين استان در راستاي ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي سازماني خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومي اداره كل بنادر و دريانوردي هرمزگان، «اله مراد عفيفي پور» در جريان بازديد از بندر قشم ضمن اعلام اين خبر گفت: افزايش ظرفيت هاي گردشگري دريايي مي تواند زمينه ساز كار آفريني، ايجاد فرصت هاي اشتغال و بهره مندي از مزيت هاي مختلف دريا و ساحل براي توسعه اقتصاد دريا پايه در اين استان باشد.

وي افزود: قشم به عنوان جزيزه اجايب هفتگانه خليج فارس محسوب مي شود با برخورداري از سواحل و دريا شرايط مناسبي براي تبديل شدن به قطب گردشگري ساحلي دارد. عفيفي پور اظهار داشت: همجواري جزيره قشم و بنادر ساحلي هرمزگان با خليج فارس و درياي عمان باعث شده تا زندگي مردم نيز تحت تاثير قرار گيرد و بسياري از اهالي اين جزاير به صورت مستقيم و غير مستقيم از طريق دريا امرار معاش كنند.

وي با بيان اينكه در استان هرمزگان تا كنون استعداد هاي گردشگري دريايي به نحو شايسته و بايسته شكوفا نشده است افزود: سرمايه گذاري در اين صنعت كه نمي توان هيچ نقطه پاياني براي آن متصور بود، به توسعه اقتصادي در مناطق ساحلي، درآمدزايي براي ساحل نشينان و ايجاد اشتغال پايدار در كشور منجر خواهد شد . مدير كل بنادر و دريانوردي هرمزگان با اشاره به 10 برابر شدن ظرفيت هاي گردشگري دريايي نسبت به گذشته در اين استان اظهار داشت: براي ارتقاي گردشگري دريايي بايد از تمامي ظرفيت هاي موجود در جزاير خليج فارس بويژه قشم استفاده لازم را داشته باشيم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2917
تاریخ :1396/10/19 ساعت 09:56:08
تعداد بازدید: 41
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی