گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 10:55:04
تعداد بازدید: 27
با دستور وزیر علوم؛ فراخوان جذب اعضای هیات علمی به تعویق افتاد
email pdf word plus minus reset color
با دستور وزیر علوم فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی که قرار بود از امروز شروع شود به تعویق افتاد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی که قرار بود از امروز شنبه 21 بهمن ماه شروع شود به دستور دکتر منصور غلامی وزیر علوم به منظور انجام بررسیهای بیشتر تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد. فراخوان جذب اعضای هیات علمی که بیش از این قرار بود از 14 بهمن ماه اعلام شود، به دلیل انجام بررسیهای بیشتر تقاضای دانشگاهها دو بار به تعویق افتاده است. امسال فراخوان جذب اعضای هیات علمی در دانشگاهها در دو مرحله شهریور ماه و بهمن برگزار میشود که فراخوان شهریور ماه به پایان رسید و ۸۰۰ نفر به عنوان هیات علمی جذب دانشگاههای کشور شدند .

 مقدمات فراخوان جذب اعضای هیات علمی دوره بهمن، در دی ماه امسال فراهم شد و دانشگاهها نیازهای خود را در اواخر دی به وزارت علوم اعلام کردند که به دلیل طولانی شدن روند بررسیهای انجام شده، مهلت اعلام فراخوان در زمان مقرر صورت نگرفت. همه دانشگاههای دولتی و غیردولتی(به جز دانشگاه آزاد اسلامی که فراخوان مستقل دارد)، میتوانند در فراخوان جذب هیات علمی حضور داشته باشند و بر اساس بررسیهای انجام شده حدودا ۸ تا ۱۰ برابر امکان وزارت علوم برای جذب اعضای هیات علمی

(از نظر بودجه، امکانات و سهمیه استخدامی) از سوی دانشگاهها اعلام نیاز صورت گرفته است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 10:55:04
تعداد بازدید: 27
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی