گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:26:07
تعداد بازدید: 33
معاون فرماندارجاسک مطرح کرد؛ توزیع ماهیانه 450 تن آرد یارانه‌ای در جاسک
email pdf word plus minus reset color
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار جاسک گفت: ماهیانه 450 تن آراد یارانه‌ای در بین واحدهای نانوایی دولتی در این شهرستان توزیع می‌شود.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس ، حسین باباخانی در جلسه کارگروه شورای آرد و نان این شهرستان، اظهار کرد: از این مقدار آراد یارانه‌ای از سوی یک کارخانه تولید آرد در اختیار واحدهای نانوایی در سطح شهرستان قرار می‌گیرد و همچنین ماهیانه 20 تن آراد به صورت آزاد توزیع می‌شود.

وی افزود: در این شهرستان حدود 30 مورد واحد نانوایی لواش، یک سنکگ و بقیه واحدهای نانوایی بربری هستند.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری جاسک گفت: باید نظارت و کنترل بر نانوایی‌ها در سطح شهرستان با جدیت پیگیری شود و نسبت به کیفیت و سلامت نان‌ها عرضه شده به مردم دقت و حساسیت ویژه‌ای داشته باشیم. باباخانی اضافه کرد: به‌زودی در این شهرستان 4 نانوایی جدید راه‌اندازی خواهد شد که 3 نانوایی در بخش لیردف و یک نانوایی آزاد پز در روستای جاسک کهنه بخش مرکزی ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه هدف از هدفمندی یارانه‌ها ایجادرقابت در بخش خصوصی بوده و متصدیان خبازی‌ها باید به این امرتوجه بیشتری داشته باشند، ادامه داد: با توجه به نارضایتی‌های خبازان و مردم از کیفیت آرد در شهرستان و حتی استان مقرر گردیده گندم با کیفیت از استان گلستان جهت استفاده در کارخانجات آرد استان خریداری شود.

این مقام مسؤول یادآورشد: حدود 152 نفر در 38 واحد نانوایی در شهرستان جاسک مشغول به کار هستند و با ایجاد نانوایی‌های جدید در سطح شهرستان باعث برطرف کردن مشکلات مردم و ایجاد اشتغال در این بندرساحلی می‌گردد.

لازم به ذکراست، شهرستان جاسک با جمعیتی بالغ بر 58 هزار نفر دارای 22 نانوایی در شهر و 16 نانوایی در روستاهاست که جمعا از 38 نانوایی برخوردار است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:26:07
تعداد بازدید: 33
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی