گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3481
تاریخ :1399/06/25 ساعت 10:14:44
تعداد بازدید: 88
با عاملان فروش غیر بهداشتی آبزیان در بندرعباس برخورد می شود
email pdf word plus minus reset color
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: بر اساس دستور دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان از این پس عرضه آبزیان به صورت دست فروشی جرم بوده و در صورت مشاهده ، آبزیان و ابزار فروش هر دو معدوم سازی می شوند.

عکس اصلی خبر

اسماعیل موحدی نژاد اضافه کرد: عاملان فروش غیر بهداشتی آبزیان نیز به مراجع قضایی معرفی و شناور آنان توقیف می شود .

وی با قدردانی از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ، فرماندار بندرعباس و فرمانده انتظامی شهرستان در حمايت از این طرح تصریح کرد: حفظ سلامت عموم شهروندان بویژه در دوران سخت بیماری کرونا از الویت های دستگاه های مسئول در برخورد با متخلفان است .

این مقام مسئول همچنین پیشگیری از اوج گیری دوباره کرونا در هرمزگان و جلوگیری از به خطر افتادن سلامت مردم را از دیگر دلایل تعیین مجازات برای دست فروشان غیر بهداشتی آبزیان اعلام کرد .

اسماعیل موحدی نژاد گفت: اکنون زیر ساخت های لازم برای عرضه بهداشتی آبزیان در بازار جدید ماهی فروشان محله پشت شهر فراهم شده است و از مردم تقاضا می شود به منظور حفظ سلامتی خود و خانواده شان تنها از مراکز بهداشتی دارای مجوز مایحتاج روزانه خود را تامین کنند .

وی همچنین یادآور شد: همانند گذشته آماده ایم تا دست فروشان را در مکان های مناسب ساماندهی کنیم و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد .

موحدی نژاد در پایان نیز از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده فعالیت دست فروشان آبزیان در هر نقطه از شهر به شماره ۱۳۷ شهرداری بندرعباس اطلاع دهند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3481
تاریخ :1399/06/25 ساعت 10:14:44
تعداد بازدید: 88
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی