گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:36:21
تعداد بازدید: 32
ساخت و نصب عرشه آلومینیومی کشتی کاتاماران توسط متخصصان ایرانی
email pdf word plus minus reset color
با اتکا به توانمندی و دانش متخصصان داخلی کشور طراحی، ساخت و نصب عرضه آلومینیومی کشتی کاتاماران در جزیره کیش انجام شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرنگار مهر، در راستای حمایت از تولید داخلی و کالای با کیفیت ایرانی، صبح دوشنبه کشتیرانی کیش با اعتماد به جوانان و بکارگیری استعداد مهندسان ایرانی با طراحی، ساخت و نصب عرشه آلومینیومی کشتی کاتاماران توانایی و توانمندی متخصصان داخلی در عرصه صنعت را به نمایش گذاشت. این سازه آلومینیومی با صرف بیش از ۶۰۰ نفر ساعت و تحت نظر کلاس طراحی و ساخته شد و طی ۴۸ ساعت بدون ایجاد وقفه در فعالیتهای بازرگانی شناور ، نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت. مراحل طراحی و بازدهی این سازه به شکل سه بعدی اجرا و بارگذاری های آن بصورت گزارش تنظیم و پس از تایید کلاس ، با رعایت دقیق نکات فنی مهندسی تولید شد. ساخت و تولید عرشه جدید کشتی گوهر در کمترین زمان با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت توسط متخصصان کشتیرانی کیش موجب تحسین کارشناسان و مهندسان سازه های دریایی قرار گرفته است.

شرکت کشتیرانی کیش در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در سال ۹۷ حمایت عملی از ساخت کالای ایرانی را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت کشتیرانی در سال ۱۳۷۷ تاسیس شد. این شرکت خیلی سریع بعنوان معتبرترین شرکت کشتیرانی در جزیره کیش برگزیده شد. ماموریت شرکت عبارتست از ارایه بهترین خدمات در بخشهای فراساحل – کشتیرانی و گشتهای دریایی و در این رابطه خدمات قابل ملاحظه ای به مسافران و شرکتهای تجاری ارایه می شود. نگرش به اصل ایمنی جان و مال انسانها و محافظت از محیط زیست راهبرد این شرکت کشتیرانی است. در همین راستا و با توجه به توانمندی داخلی متخصصان ایرانی جوان سازی ناوگان، ایمنی خدمه ، مسافران و بار کشتی ها، توسعه گردشگری دریایی، توسعه خطوط جابجایی بار به کمک کشتی جدید ( RO RO ) مورد توجه جدی قرار گرفته است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:36:21
تعداد بازدید: 32
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی