گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3060
تاریخ :1397/07/16 ساعت 08:26:46
تعداد بازدید: 47
شيلات يکي از اصلي ترين محور هاي توسعه شهرستان خمير
email pdf word plus minus reset color
در ديدار مدير کل شيلات هرمزگان با فرماندار خمير از فعاليت هاي شيلاتي به عنوان محورهاي توسعه شهرستان خمير ياد شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش رسيده، مدير کل شيلات هرمزگان در اين ديدار با اشاره به جايگاه ويژه خمير و نزديکي آن به بنادر اصلي و مرکز استان گفت: استفاده از اين ظرفيت ها در کنار ظرفيت هاي طبيعي شهرستان خمير ميتواند نقش مهمي در توسعه و رونق اين شهرستان داشته باشد.

محسن يکتاپور با اشاره به استقبال از سرمايه گذاران حوزه شيلات گفت: با توجه به تعاملات خوب و سازنده بين مجموعه شيلات هرمزگان و فرمانداري شهرستان خمير آينده خوبي براي فعاليت هاي شيلاتي اين شهرستان پيش بيني مي شود.

وي با اشاره به اينکه شکوفايي و پيشرفت در تمامي زمينه هاي شيلاتي در اين شهرستان گفت:  ايجاد اشتعال زايي،افزايش درآمد ساحل نشينان، ارزآوري و گسترش صنعت در بخش هاي آبزي پروري و صادرات از مهمترين برنامه هاي شيلات هرمزگان در اين منطقه است. اين مقام مسئول با بيان اينکه شيلات  تضميني ترين محور سرمايه گذاري و توسعه استان است  گفت:  اين مهم نيازمند توجه و حمايت همه جانبه و بيش از پيش از فعاليت ها و ظرفيت هاي شيلات هرمزگان در سطح ملي و استاني است.

در ادامه فرماندار شهرستان خمير با اشاره  اينکه شهرستان خمير ظرفيت مناسبي براي توسعه شيلاتي دارد گفت:شيلات هرمزگان با انجام فعاليت هاي آبزي پروي، صيادي،صنعتي و... نقش مهمي را در توسعه اين شهرستان دارد.

ميرهاشم خواستار خاطر نشان کرد: نگاه ويژه به شيلات  و توجه داشتن به مباحث اشتغال ساحل نشينان در شهرستان بسيار حائز اهميت است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3060
تاریخ :1397/07/16 ساعت 08:26:46
تعداد بازدید: 47
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی