گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3161
تاریخ :1397/12/26 ساعت 09:02:18
تعداد بازدید: 1407
دهمين دوره راهيان نور شهداي دريايي در جنوب کشور آغاز شد
email pdf word plus minus reset color
فرمانده منطقه يکم نيروي دريايي سپاه از آغاز دهمين دوره راهيان نور شهداي دريايي در جنوب کشور خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش مهر، عباس غلامشاهي در مراسم افتتاحيه راهيان نور دريايي در بندرعباس بيان داشت: در دهه پنجم انقلاب اسلامي قرار داريم و چهل سال عمر باعزت اين انقلاب را پشت سر گذاشتيم.

وي افزود: جنگ هشت ساله را بر ايران تحميل کردند در اين هشت سال شاهد شجاعت، ايثار و ازخودگذشتگيهاي رزمندگان و حضور مردم به عنوان صاحبان اصلي انقلاب بوديم.

فرمانده منطقه يکم نيروي دريايي سپاه تصريح کرد: ايران اسلامي در اين چهل سال، عليرغم شيطنتها و کارشکنيهاي دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي، توانست در حوزههاي مختلف، طعم شيرين پيروزي را بچشد و دستاوردهاي مهمي را کسب کند.

غلامشاهي گفت: در آستانه برگزاري دهمين کار بزرگ فرهنگي معنوي به عنوان کاروان راهيان نور دريايي شهداي خليج فارس هستيم و هرساله شاهد رونق اين امر معنوي هستيم تا جايي که اين کار بزرگ در سراسر خليج فارس به طور کامل انجام ميشود.

وي ادامه داد: اين اعزام از 25 اسفند سال جاري آغاز و تا 12 فروردين 98 ادامه دارد. تمامي هماهنگيها و تلاشها بر اين است تا امسال در بحث محتوا و پذيرش بهتر از سالهاي گذشته برگزار کنيم.

فرمانده منطقه يکم نيروي دريايي سپاه ابراز داشت: در سال گذشته با استقبال مردم شهيدپرور 12 هزار نفر از زائران با
 30 سفر دريايي در اين امر مهم و فرهنگي مشارکت داديم. اين زائران به جزيره هرمز اعزام شدند و روايان در طول مسير روايتگري مي
کردند.

غلامشاهي گفت: پيشبيني ميشود در اين دوره، 20 هزار نفر زائر که به استان هرمزگان سفر ميکنند در اين امر شرکت کنند.

وي بيان کرد: همه روزه در نوبت صبح از ساعت هشت و عصر از ساعت 14، زائران به مقصد جزيره شهيدپرور هرمز اعزام ميشوند و ضمن بازديد از يادمان شهدا و بازديد از قلعه پرتغاليها به بندرعباس، به مدت سه ساعت در اين جزيره حضور دارند.

فرمانده منطقه يکم نيروي دريايي سپاه گفت: تمامي زائران بيمه خواهند شد و امکانات و تجهيزات براي آنان در نظر گرفته شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3161
تاریخ :1397/12/26 ساعت 09:02:18
تعداد بازدید: 1407
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی