گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:00:57
تعداد بازدید: 215
امام جمعه موقت بندرعباس: جمهوری اسلامی ایران در همه صحنه ها حاضر و سرنوشت ساز است
email pdf word plus minus reset color
امام جمعه موقت بندرعباس گفت: برای ما و برای نظام ما قدرتمند تر از این زمان وجود ندارد که جمهوری اسلامی در همه صحنه ها حرف دارد و حاضر و سرنوشت ساز است.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حسینی پور ظهر امروز در جمع نمازگزران بندعباس با بیان اینکه ذاکر کسی است که به تمام معنا معتقد به قرآن و عامل به قرآن و ناشر قرآن باشد.، اظهار کرد: اکنون نظام جمهوری اسلامی ایران پرقدرت تر از هر زمان دیگری در بلندترین قله های اقتدار ایستاده است.

وی ادامه داد: برای ما و برای نظام ما قدرتمند تر از این زمان وجود ندارد که جمهوری اسلامی در همه صحنه ها حرف دارد و حاضر و سرنوشت ساز است.

خطیب جمعه بندرعباس افزود: با نگاهی به تاریخ و سرگذشت قدرت های شرق و کاهش قدرت کنونی غرب نشان می دهد که نظام جمهوری اسلامی ایران چگونه توانسته است با وجود همه توطئه های دشنان اعتبار و مشروعیت خود را حفظ کند.

امام جمعه موقت بندرعباس با اشاره به تلاش های غرب برای جنگ افروزی در کشورهای دیگر عنوان کرد: ادعاهای همیشگی رئیس جمهور آمریکا و هم پیمانانش در غرب مانند طبلی توخالی است.

حجت الاسلام حسینی پور با بیان اینکه غربی ها با ادعاهای توخالی خود تنها می خواهند نشان دهند که آقای جهان هستند، اضافه کرد: اما آگاه باشند وقتی که سرشان به سنگ خورد دیگر زمانی برای جبران گذشته باقی نخواهد ماند.

وی خاطرنشان کرد: اکنون دشمنان ایران اسلامی همه امکانات خود را بسیج کرده اند تا در مقابل حرکت انقلابی ما بایستند.

امام جمعه موقت بندرعباس با اشاره به اینکه همه مسئولان و مردم کشور باید در مقابل توطئه های دشمنان هوشیار باشند، افزود: پیش بینی وقایع و توطئه ها یکی از مهم ترین اصولی است که باید مسئولان کشور به آن توجه کنند تا در مقابل مشکلات داخلی و خارجی غافلگیر نشوند.

حجت الاسلام حسینی پور ضمن تبریک مبعث رسول گرامی اسلام به همه مسلمانان جهان با اشاره به 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی تصریح کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) فرمودند من تا آخر پشتیبان ارتش ، سپاه و بسیج هستم و خواهم بود و تضعیف آنان را حرام میدانم.

وی خاطرنشان کرد: امروز به برکت دینداری و ایمان، نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران خواب را از چشمان دشمنان گرفته اند.

امام جمعه موقت بندرعباس در بخش دیگری از خطبه های خود با تاکید بر اینکه دولت نه تنها باید جریان ارز را پیگیری بلکه باید پیشگیری کند، بیان کرد: دولت باید فضای مجازی را که مصوبه بسیار خوبی جهت تقویت و بومی سازی آن داشته ایم کنترل کند و فضای خارجی را با دقت بیشتر فکری و ارزیابی امکانات و احتیاجات مملکت برای قرار گرفتن در جایگاه بهتر مورد مطالعه قرار دهد.

حجت الاسلام حسینی پور با اشاره به اینکه امروزه نیروهای ما خواب را از چشم دشمن گرفته اند، عنوان کرد: گستاخی های صهیونیست ها به اوج رسیده و باید بدانند که این گستاخی ها بی جواب نخواهد ماند و در زمانی که صلاح باشد جواب دندان شکنی به آنان داده خواهد شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:00:57
تعداد بازدید: 215
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی