گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3136
تاریخ :1397/11/16 ساعت 09:10:09
تعداد بازدید: 2585
فيلم سال دوم دانشکده من به فروش خوبي نمي رسد
email pdf word plus minus reset color
مديرعامل انجمن سينماگران هرمزگان در خصوص فيلم سال دوم دانشکده من گفت: ما سينمايي ها به فيلمي که داراي ديالوگ و صحبت هاي زيادي باشد به عنوان يک نمايش راديويي ياد مي کنيم، اما از طرفي فيلم داراي بازي هاي خوبي از بازيگران بود و به همين علت بايد به بازيگري که اولين تجربه خود را پشت سر گذاشته است تبريک گفت.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، مهرداد اميرزاده افزود: جوانان فيلم به خوبي در اين فيلم جاي گرفته بودند و از طرفي ديگر بازيگران پيشکسوت نيز مانند شقايق فرهاني و علي مصفا همانگونه که از آن ها انتظار مي رفت در اين فيلم به خوبي نقش آفريني کرده اند.

وي تصريح کرد: کارگردان فيلم آقاي رسول صدرعاملي با تمام احترامي که براي او قائل هستم و انسان بسيار شريف و مهرباني است؛اما متاسفانه اين فيلم حتي نخواهد توانست به فروش خوبي برسد، علي رغم اين که ديديم سالن سينما توسط بيننده ها پرشده بود اما در جشنواره ها نمي توان به پر بودن سالن اکتفا کرد. اميرزاده ادامه داد: براي اکران هاي پس از جشنواره سالن ها به نظرمن خالي خواهد بود، به اين  دليل که فيلم نامه خوبي را انتخاب نکرده بود؛ فيلم نامه اي که با تلفيقي از «دختري با کفش هاي کتاني» و «نفس عميق» به روي صحنه رفته است اما دو فيلم نامبرده شده به نسبت فيلم» سال دوم دانشکده من» به نظر آثار بهتري بوده اند.

وي در پايان گفت: ناراحتيم از اين است که فيلم فروش خوبي نخواهد داشت، زيرا هرچه باشد به نوعي صدرعاملي همکار من است و با اين هزينه هايي که شده است حيف است که فيلم به خوبي به فروش نرود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3136
تاریخ :1397/11/16 ساعت 09:10:09
تعداد بازدید: 2585
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی