گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3441
تاریخ :1399/05/01 ساعت 09:09:04
تعداد بازدید: 235
نماينده ولي فقيه در هرمزگان: بجاي شکايت از رسانه ها، مشکلات را حل کنيد
email pdf word plus minus reset color
دستگاهها برای مسایل و اتنقادهای پیش پا افتاده ،اصحاب رسانه را تحت فشار قرار ندهند.این مطلب را حجت الاسلام عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با هیات مدیره جدید مطبوعات و رسانه های استان ایراد کردند.

عکس اصلی خبر

روز گذشته(یکشنبه) اعضاي هيئت مديره خانه مطبوعات و رسانه هاي هرمزگان با نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان ديداري صميمانه داشتند و حول محور مسائل و مشکلات مختلف رسانه ها و فعالين اين حوزه به گفتوگو پرداختند .

حجت الاسلام محمد عباديزاده نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان در اين نشست گفت: برخي دستگاهها براي مسائل و انتقادهاي پيشپا افتاده، اصحاب رسانه را تحت فشار قرار مي دهند. وي عنوان کرد: مديران دستگاه ها شايسته است بجاي شکايت و دادگاهي کردن مشکلات را با عذرخواهي حل نمايند.وي افزود: اين نشانه رشد نايافتگي ماست که نسبت به مسائل انتقادپذير نباشيم. عباديزاده با تاکيد بر اهميت ظرفيت قانوني شوراي فرهنگ عمومي، يادآور شد: يکي از وظايف شوراي فرهنگ عمومي اين است که از اصحاب رسانه حمايت کند. وي ادامه داد: اصحاب رسانه مي توانند مشکلات خود را در قالب طرح ارائه دهند تا  در شوراي فرهنگ عمومي به بحث گذاشته شود و به صورت مصوبه در آيد.  وي افزود:شخصا اين مصوبات را براي تحقق و اجرا پيگيري مي کنم .

امام جمعه بندرعباس در بخش ديگري از رهنمودهاي خود گفت: شوراي فرهنگ عمومي در صورتي فعال و زنده ميماند که دستگاهها با برنامه و طرحهاي  مدون خود اين شورا را ياري کنند وگرنه با اينکه بشينيم وحرف بزنيم چيزي تغيير نميکند. در صورتيکه من اميدوارم جلسات شوراي فرهنگ عمومي خروجي خوبي در مسائل فرهنگي و اجتماعي داشته باشد.وي با بيان اينکه رشد و بالندگي مطبوعات در گرو آموزش و مهارتافزايي صاحبان عرصه مطبوعات است، اظهار کرد: تلاش کنيد تا سطح مهارت فعالان عرصه رسانه و مطبوعات را با برگزاري دورههاي آموزشي، جلسات پرسش وپاسخ و برگزاري همايشهاي مختلف افزايش دهيد .

عباديزاده در ادامه با اشاره به اينکه سياستهاي نظام در حال رفتن به سمت فعاليت در بسترهاي مجازي است، افزود: اگر سازمان صداوسيما در چنين شرايطي نتواند نقش خود را ايفا کند، عقب ميماند. وي اضافه کرد: ويروس کرونا ما را مجبور به فعاليت در بسترهاي اينترنتي کردهاست و بنابراين ماموريت اصحاب رسانه هرمزگان اين است که از فرصت پيش آمده استفاده کنند و با ارائه پيشنهاد، از رسانههاي کشور پيشي بگيرند. البته مي دانم که اين اتفاق از لحاظ سختافزاري و ديدگاه مجموعهها نياز به حمايت دارد.نماينده ولي فقيه در هرمزگان با تاکيد بر نقش مهم مطبوعات در تمدنسازي، عنوان کرد: در حال حاضر بايد مردم به حوزه تمدن باور داشته باشند و جامعه با رسانه آشنايي داشته باشد› و اين   اتفاق وظيفه سماست تا ضرورت کار شما را جامعه درک کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3441
تاریخ :1399/05/01 ساعت 09:09:04
تعداد بازدید: 235
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی