گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:33:40
تعداد بازدید: 48
رئیس دانشگاه آزاد بندرعباس خبر داد تولید 11 نمونه اولیه در حوزه شرکتهای دانشبنیان
email pdf word plus minus reset color
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از تولید 11 نمونه اولیه و استقرار 15 هسته فناور در مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، مهدی باقری در نشست با اعضای شرکتهای دانش بنیان این واحد دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب و نظام اسلامی خواند که با دارا بودن پتانسیل عظیم در کشور میتواند با نقشآفرینی سهم بسزایی در نهادینه کردن و تقویت اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی در کشور داشته باشد.

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی با مدیریت راهبردی و به کارگیری نیروهای مجرب خود توانسته تاکنون در راستای نیاز و رفع مشکلات جامعه خدمات ارزندهای در کشور ارائه کند و گام بلندی در اعتلای کشور بردارد.

رئیس دانشگاه آزاد بندرعباس، برنامههای دانشگاه را منطبق بر سیاستهای نظام و انقلاب دانست و افزود: ارزیابی عملکرد این مجموعه در سال گذشته نشان میدهد که فعالیتهای دانشگاه، توسعه و پیشرفت به همراه داشته و برنامههای آن هدفمند و راهبردی بوده است.

وی با تشریح برنامههای سال آتی افزود: با قدرت تمام، باید با برنامهریزی، مشخص کردن هدف و استراتژی لازم همگام با سیاستهای کلان دانشگاه حرکت کنیم و گامهای محکمتری در راستای سیاستهای کلان دانشگاه برداریم.

این مسؤول راهاندازی و تقویت شرکتهای دانش بنیان به عنوان زیرساخت و پایه اصلی اقتصاد مقاومتی در کشور را از برنامههای اصلی این دانشگاه در استان دانست و تصریح کرد: راهاندازی و تقویت شرکتهای دانش بنیان و تبدیل علم به محصول از جمله برنامههایی است که باید در اولویت کاری قرار گیرد.

وی اهمیت دادن به اقتصاد در موازات دیگر مسائل مهم از قبیل مسئله فرهنگی و اجتماعی را بیانگر مسؤولیتپذیری این دانشگاه نسبت به کشور دانست و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی این توانایی را دارد تا با ظرفیتهای عظیم خود شتاب چرخه اقتصاد را بیشتر کند.

باقری یادآور شد: در سالهای گذشته مقاومت در مقابل تهاجم فرهنگی، عقیدتی و ... با موفقیت سپری شد، امروز نیز باید با شناخت و درک عمیق از پیام مقام معظم رهبری، بتوانیم با اقدام و عمل به موقع با عبور از بحران اقتصادی، گامهای بلندی را در راستای تحقق شعارهای واقعی انقلاب برداریم.

گفتنی است، هستههای ایدهپرداز، پرسه، نانو شناساگر، قایقسازان جنوب، تولیدی المهدی، کاشت و تکثیر گیاهان آپارتمانی، کودک رایانه، پزشک من، مروارید پارسی، پماد کندر و افق فانوس لنگرگاه به تولید نمونه اولیه
رسیده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:33:40
تعداد بازدید: 48
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی