گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:30:41
تعداد بازدید: 36
مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان: در دهه ی مبارک فجر8 پروژه ورزشی به بهره برداری خواهدرسید
email pdf word plus minus reset color
مدیر کل ورزش و جوانان استان که جهت پیگیری پروژه های عمرانی ، ملی عازم تهران شده بود با سرکار خانم فرامرزیان معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش وجوانان دیدار کرد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

به گزارش روابط عموم اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان ، در این دیدار ابتدا دانشور گزارشی از وضعیت پروژه های عمرانی مسائل، مشکلات مالی ، کمبودها و همچنین جایگاه ورزش استان در کشور و توسعه ی زیرساخت های ورزشی در استان و اعتبارات ملی ، استانی و محل مالیات ارزش افزوده  و خیرین توضیحاتی را به سمع معاون وزیر رساند.

وی اظهارداشت : دراین پنج ساله ی اخیر علیرغم کمبودها و مشکلات با مساعدت های مقام عالی وزارت جناب دکتر سلطانی فر و معاونین وزیر و حمایت های استاندار استان هرمزگان وتلاش های همکاران دراداره کل بیش از 50 سالن ورزشی چند منظوره ،استخر شنا ،زمین های چمن مصنوعی محله ای،چمن طبیعی و استادیوم های ورزشی خاکی در شهر و روستاهای استان احداث ومورد بهره برداری قرار گرفته است.

مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان گفت : در دهه مبارک فجر 8 پروژه ورزشی به بهره برداری خواهدرسید وخانه ی جوانان نیز  همین دهه در بندرعباس افتتاح و آغاز به کار خواهدنمود.

دانشور همچنین درخواست کرد حمایت های بیشتردر زمینه زیرساخت ها از سوی وزارت صورت پذیرد.

سپس خانم فرامرزیان ضمن تشکر از زحمات وتلاش های دانشور وهمکاران وی اظهار امیدواری  کرد که بتواند در اولین فرصت ممکن به استان هرمزگان سفر نماید و ضمن بازدید از فضاها و امکانات ورزشی استان جلساتی با همکاران اداره و هیئت های ورزشی وسازمان های مردم نهاد داشته باشد  ضمن این که

پروژه های ورزشی استان را مورد بازدید قرارداده و آن هایی که کامل شده اند را افتتاح نمایدضمنا تاکید نمود که پیگیر ظرفیت های قانونی درآمدها و توسعه ی زیرساخت ها از فصول مختلف نیز باشند.

گفتنی است ، فرامرزیان برتامین امکانات رفاهی و معیشتی کارکنان ورزش استان و توجه بیشتر به ورزش بانوان تاکید نمود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:30:41
تعداد بازدید: 36
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی