گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2916
تاریخ :1396/10/18 ساعت 09:42:51
تعداد بازدید: 81
سرپرست جديد اداره بنادر و دريانوردي قشم معرفي شد
email pdf word plus minus reset color
مدير كل بنادر و دريانوردي هرمزگان گفت: كاركنان اين اداره كل معيشت و رفاه مردم را بايد مهمترين مقوله هاي مسئوليت اجتماعي خود قرار دهند.

عکس اصلی خبر

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومي اداره كل بنادر و دريانوردي هرمزگان، طي آييني با حضور «اله مراد عفيفي پور» مدير كل، معاونين و رئيس حراست اداره كل بنادر و دريانوردي هرمزگان، درياباني، بخشدار، دريانوردان و تعاوني هاي لنجداران قشم از خدمات شايسته « مرتضي آسيابانپور» تجليل شد و «علي اشتري « به عنوان سرپرست جديد اداره بنادر و دريانوردي قشم معرفي شد.

مدير كل بنادر و دريانوردي هرمزگان در اين مراسم با بيان اينكه مسئوليت ما در دستگاه هاي خدمات رسان به عنوان يك امانت در جمهوري اسلامي است افزود: براي رسيدن به اهداف سازماني بايد امانداري خوب در ايفاي مسئوليت خود باشيم و از اين فرصت استفاده لازم و كافي نمايم.

سرپرست پيشين بنادر و دريانوردي قشم جايگاه اين مجموعه را  مرهون زحمات و تلاش هاي مديران قبلي و كاركنان زحمت كش اين بندر دانست و گفت: اميدواريم مديريت جديد با انگيزه بيشتري نسبت به مديران پيشين موضوعات در دستور كار را مورد بررسي و بعنوان مهمترين برنامه در نظر بگيرد.

علي اشتري سرپرست جديد اداره بنادر و دريانوردي قشم در اين مراسم از مدير كل بنادر و دريانوردي هرمزگان بخاطر حسن اعتماد و انتخاب براي انتصاب وي در اين سمت تشكر و قدرداني كرد.

وي با اشاره به اينكه تمام تلاش خود را براي رونق مجموعه بنادر قشم  به كار خواهد گرفت، افزود: از تمامي مسئولان در منطقه آزاد، فرمانداري، درياباني و همكاران سازماني تقاضا دارم همكاري لازم را داشته باشند.

عفيفي پور مدير كل بنادر و دريانوردي هرمزگان ضمن تقدير از زحمات بي دريغ «مرتضي آسيابانپور» ، «علي اشتري» را بعنوان سرپرست جديد اين بندر معرفي كرد. لازم به ذکر است، فرمانداري، دانشگاه ها، دریانوردان، معتمدین محلي و تعاونی های لنجداران بندر قشم هر كدام بصورت جداگانه با اهدای لوح تقدیر و هدایاي از خدمات «آسيابانپور» قدردانی نموده و آمادگی خود را به منظور همکاری با سرپرست جدید اين بندر اعلام کردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2916
تاریخ :1396/10/18 ساعت 09:42:51
تعداد بازدید: 81
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی