گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3440
تاریخ :1399/04/30 ساعت 10:46:22
تعداد بازدید: 189
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان: 7 رتبه برتر بیستمین جشنواره کشوری مهر ریاست جمهوری به هرمزگان رسید
email pdf word plus minus reset color
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: بیستمین جشنواره پرسش مهر ریاست جمهوری با مشارکت بیش از دو میلیون ۵۹۸ هزار و ۴۰ دانش آموز و فرهنگی در کشور برگزار شد و 7 رتبه برتر به هرمزگان رسید.

عکس اصلی خبر

احمد مهرانی با بیان اینکه نتایج نهایی بیستمین جشنواره پرسش مهر ریاست جمهوری اعلام شد، افزود: بیستمین جشنواره پرسش مهر ریاست جمهوری با با شعار» آیا محیط مدرسه محیطی دلپذیر، شاد و پرنشاط است؟» بر گزار شد و بیش از 150 هزار دانش آموز و فرهنگیان هرمزگان در مرحله اول مشارکت کردند .

وی افزود: از مجموع آثار ارسالی به دبیرخانه استان، بیش از 100 اثر برگزیده از مرحله استانی به مرحله کشوری راه پیدا کردند. مهرانی ادامه داد: در مرحله کشوری بیش از پنج هزار دانش آموز و فرهنگی حضور داشتند که استان هرمزگان توانست هفت رتبه دوم این مسابقات را از آن خود کند.معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ضمن قدردانی از تمام فرهنگیان و دانش آموزان که در این جشنواره مشارکت کردند، گفت: احسان عباسلو با فیلم کوتاه از شهرستان حاجی آباد، احمد محمودی با سرود محلی از بندر لنگه، خدیجه عباسی با سرود تلفیقی از بشاگرد، عالمه هاشم پور در سرود تلفیقی از بشاگرد، زهرا ترکی زاده با سرود تلفیقی از بشاگرد، معصومه محمد پور با سرود محلی از بندر لنگه و اعظم تارمیغ با سرود محلی از بندرلنگه توانستند رتبه دوم این رشته ها را به خود اختصاص دهند و برای استان افتخار کسب کنند .

مهرانی اضافه کرد: در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری که در سال تحصیلی جاری برگزار شد، پرسش ریاست جمهوری در اولین روز مهرماه طرح شد و بیش از دو میلیون ۵۹۸ هزار و ۴۰ دانش آموز و فرهنگی در کشور در۲۰رشته و گرایش مختلف آثار خود را به دبیرخانه این مسابقات در سطح نواحی و شهرستان‌ها ارائه کردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3440
تاریخ :1399/04/30 ساعت 10:46:22
تعداد بازدید: 189
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی