گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3454
تاریخ :1399/05/15 ساعت 10:16:24
تعداد بازدید: 366
صدور کارت تردد در بندر صيادي کنگ
email pdf word plus minus reset color
رئيس شيلات شهرستان بندرلنگه از ارتقا خدمات رساني در بندر صيادي کنگ به جامعه صيادي در پي سفر معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان به شهرستان لنگه و همچنين صدور کارت تردد در بندر صيادي کنگ خبر داد.

عکس اصلی خبر

حسين رياس با اشاره به اينکه جامعه صيادي و تعاوني هاي صيادي از اهيمت ويژه براي شيلات هرمزگان بر خوردار هستند گفت: بدون شک خدمت رساني به اين قشر زحمت کش از توفيقات شيلات هرمزگان است.

وي با اشاره به سفر معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان به شهرستان بندرلنگه و همچنين ديدارهاي اخير با فرماندار اين شهرستان و حمايت هاي ايشان گفت: خوشبختانه به همت تعاوني صيادي بندر کنگ 16 عدد دوربين پايش محيط بندر، جهت بالا بردن سطح امنيت در بندرصيادي کنگ خريداري و نصب شد.

رياس اجراي صدور کارت تردد براي کليه افرادي که در بندر صيادي کنگ تردد مي نمايند را ديگر خدمات صورت گرفته در بندر صيادي کنگ براي سهولت در خدمات رساني به صيادان
 خواند.

رئيس شيلات شهرستان بندرلنگه برگزاري کارگاه آموزش اطفا حريق در بندرصيادي کنگ توسط کارشناس ايمني بندر جهت بالا بردن سطح دانش و آگاهي صيادان عزيز و ايمني بندر همراه با صدور گواهي آموزشي توسط بهره بردار ببراي شرکت کنندگان را از ديگر خدمات ارائه شده در اين بندر صيادي خواند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3454
تاریخ :1399/05/15 ساعت 10:16:24
تعداد بازدید: 366
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی