گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3159
تاریخ :1397/12/23 ساعت 09:03:50
تعداد بازدید: 1712
افزايش ايمني گشت هاي تفريحي در جزيره رنگينکماني و سواحل مُکران
email pdf word plus minus reset color
به گزارش دريافتي، «حميدرضا محمدحسيني» طي سخناني ايجاد محيط امن و استفاده بهينه گردشگران نوروزي از مناظر طبيعي جزيره هرمز و تالابهاي شرق استان هرمزگان را از جمله هدفگذاري هاي صورت گرفته براي طرح نوروزي 98 دانست و گفت: در اين راستا، قايقرانان ارايه دهنده خدمات گشت تفريحي در جزيره هرمز، بنادر تياب و جاسک، آموزشهاي لازم را فرا گرفتند تا گشت هاي تفريحي تعطيلات نوروزي پيش رو را بدون حادثه سپري کنيم. وي در ادامه افزود: آشنايي با اصول ايمني قايقراني و اطفاء حريق، از جمله مواردي بودند که به فعالان دريايي اين منطقه آموزش داده شد. محمدحسيني با اشاره به تلاشهاي گسترده در زمينه ارائه خدمات مناسب به گردشگران دريايي نوروزي، ابراز اميدواري کرد، در طرح 20 روزه تسهيل سفرهاي دريايي نوروز 98 شاهد رونق قابل توجه گردشگري دريايي در مناطق ساحلي مرکز و شرق استان در همسنجي با سالهاي گذشته باشيم. وي با اشاره به نقش سازمان بنادر و دريانوردي در راستاي تامين ايمني گردشگران دريايي، تصريح کرد: بعد از ارايه آموزش هاي استاندارد به قايقرانان، جليقه نجات در اختيار تعاونيها قرار داده شد تا گردشگران نوروزي ضمن بهرهمندي از اين امکانات، سفري ايمن و به ياد ماندني را در اين بنادر تجربه کنند. مدير اداره بنادر و دريانوردي شهيد باهنر و بنادر شرق هرمزگان از اقدامات صورت گرفته و تلاشهاي گسترده براي ارائه خدمات مناسب به گردشگران دريايي نوروز 98 در جزيره هرمز و سواحل مکران خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش دريافتي، «حميدرضا محمدحسيني» طي سخناني ايجاد محيط امن و استفاده بهينه گردشگران نوروزي از مناظر طبيعي جزيره هرمز و تالابهاي شرق استان هرمزگان را از جمله هدفگذاري هاي صورت گرفته براي طرح نوروزي 98 دانست و گفت: در اين راستا، قايقرانان ارايه دهنده خدمات گشت تفريحي در جزيره هرمز، بنادر تياب و جاسک، آموزشهاي لازم را فرا گرفتند تا گشت هاي تفريحي تعطيلات نوروزي پيش رو را بدون حادثه سپري کنيم.

وي در ادامه افزود: آشنايي با اصول ايمني قايقراني و اطفاء حريق، از جمله مواردي بودند که به فعالان دريايي اين منطقه آموزش داده شد.

محمدحسيني با اشاره به تلاشهاي گسترده در زمينه ارائه خدمات مناسب به گردشگران دريايي نوروزي، ابراز اميدواري کرد، در طرح 20 روزه تسهيل سفرهاي دريايي نوروز 98 شاهد رونق قابل توجه گردشگري دريايي در مناطق ساحلي مرکز و شرق استان در همسنجي با سالهاي گذشته باشيم.

وي با اشاره به نقش سازمان بنادر و دريانوردي در راستاي تامين ايمني گردشگران دريايي، تصريح کرد: بعد از ارايه آموزش هاي استاندارد به قايقرانان، جليقه نجات در اختيار تعاونيها قرار داده شد تا گردشگران نوروزي ضمن بهرهمندي از اين امکانات، سفري ايمن و به ياد ماندني را در اين بنادر تجربه کنند.

مدير اداره بنادر و دريانوردي شهيد باهنر و بنادر شرق هرمزگان در پايان گفت: در اين دوره آموزشي که مورد استقبال بيش از 220 نفر از قايقرانان جامعه محلي قرار گرفت، کارشناسان ايمني و آتشنشاني معاونت دريايي و بندري اداره بنادر شهيد باهنر و مسئولان بنادر هرمز، تياب، سيريک و جاسک، مباحث آموزشي را به مدت 1600 نفر ساعت به شرکت کنندگان ارايه کردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3159
تاریخ :1397/12/23 ساعت 09:03:50
تعداد بازدید: 1712
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی