گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2936
تاریخ :1396/11/19 ساعت 08:51:26
تعداد بازدید: 89
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان: بیمه‌ها نسبت به پرداخت مطالبه 340 میلیاردی دانشگاه اقدام کنند
email pdf word plus minus reset color
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه، این مجموعه به تعهدات خود در قالب طرح تحول سلامت پایبند است، گفت: بیمه‌ها نسبت به پرداخت مطالبه 340 میلیارد تومانی، دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اقدام کنند.

عکس اصلی خبر

سید حسین داوودی در گفت‌و‌گو با فارس، با بیان اینکه، تاکنون هیچ‌گونه محدودیتی در اجرای طرح تحول سلامت مطابق با تعهدات وزارت بهداشت وجود نداشته، اظهار داشت: در طول این مدت سعی کردیم خدشه‌ای به خدمات مردم وارد نشود و در بخش دولتی نیز تمامی خدمات به کلیه دفترچه‌های بیمه ارائه می‌شود .

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه درحال حاضر در کمیته تلفیق، موضوعات بودجه‌ای طرح تحول سلامت بررسی شده است، اگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ویژه نمایندگان استان از طرح تحول سلامت حمایت کنند، دانشگاه علوم پزشکی نیز با همان جدیت قبلی، این طرح را ادامه خواهد داد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، پیگیری مطالبات پرسنلی را از اولویت‌های مهم و سیاست‌های نخست دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان دانست و بیان داشت: تاکنون به تعهدات خود پایبند بوده‌ایم و پرداخت‌هایی نیز در چند ماه گذشته صورت گرفته و تا پایان سال نیز پرداخت‌هایی انجام خواهد شد .

داوودی تصریح کرد: تا حدودی توانسته‌ام این باور را در همکاران حوزه درمان ایجاد کنم که پرداخت‌های پرسنلی به ویژه پرداخت‌های پرسنلی حوزه درمان یکی از دغدغه‌های ذهنی روزانه رئیس دانشگاه و معاونان است. وی در ادامه مطالبات دانشگاه از سازمان بیمه تامین اجتماعی را بیش از 90 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: در این خصوص جلساتی، برگزار و مشکلات را بیان کرده‌ایم، انتظار می‌رود مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با توجه به مشکلات تامین منابع مالی دانشگاه، نسبت به پرداخت بخشی از این مطالبات اقدام کند .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ادامه داد: در بیمه سلامت نیز بیش از 250 میلیارد تومان، اغلب در زمینه سطح 2 مطالبات داریم، دولت، وزارت بهداشت و سازمان بیمه، منابع خوبی را برای این امر اختصاص داده که امید است با تحقق این منابع، بخشی از مطالبات مردم و همکاران پرداخت شود .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2936
تاریخ :1396/11/19 ساعت 08:51:26
تعداد بازدید: 89
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی