گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3156
تاریخ :1397/12/20 ساعت 08:55:43
تعداد بازدید: 1186
آغاز عمليات اجرايي چهار طرح آموزشي در بندرخمير
email pdf word plus minus reset color
مديرکل آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز عمليات اجرايي چهار طرح آموزشي و افتتاح مدرسه خيري روستاي «چاه ما خور» در بخش رويدر و کهورستان از توابع شهرستان بندر خمير خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، موسي داديزاده سرخايي در حاشيه اين طرحها به خبرنگاران اظهار داشت: اين چهار طرح شامل مدارس مشارکتي دو کلاسه روستاي گيشو با زيربناي 101 متر مربع، سه کلاسه روستاي کروييه با زيربناي 144 متر مربع و توسعه دو کلاسه کهورستان با زيربناي 90 متر مربع است که با مشارکت 500 ميليوني خيرين نيکوکار احداث ميشود.

وي ادامه داد: نمازخانه مدرسه شهيد مالکي کهورستان نيز با زيربناي 113 مترمربع به همت يک خير نيکوکار با اعتباري افزون بر 250 ميليون تومان احداث ميشود که اين پروژه در واقع در ادامه طرح توسعه آموزشگاه ساخته شده توسط اين خير نيکوکار است. 

مديرکل آموزش و پرورش هرمزگان با بيان اينکه اين طرحها براي مهر سال آينده آماده تحويل به آموزش و پرورش خواهد بود، ابراز داشت: هم اکنون عمليات احداث بيش از 50 مدرسه مشارکتي، خيري و دولتي در مناطق مختلف استان آغاز شده است و تا مهرسال آينده به بهرهبرداري خواهند رسيد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3156
تاریخ :1397/12/20 ساعت 08:55:43
تعداد بازدید: 1186
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی