گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3076
تاریخ :1397/08/12 ساعت 09:09:24
تعداد بازدید: 35
راه ارتباطي مردم دوشهرستان نبايد بخاطر طغيان رودخانه مسدود شود
email pdf word plus minus reset color
فرماندارجاسک از رودخانه و پل درحال ساخت شريفي در محور جاسک بشاگرد و همچنين کارگاه شرکت پيمانکاري پروژه ساخت پل و سدجگين بازديد کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرنگارمااز شهرستان جاسک ، محمد رادمهرفرماندار جاسک  در اين بازديد در جلسه با سرپرست کارگاه برتسريع در روند ساخت پل و همچنين وساخت پل موقت براي عبور و مرور مردم در شرايط طغيان رودخانه تاکيد کرد .

رادمهر افزود: در مواقع طغيان رودخانه راه ارتباطي مردم دو شهرستان مسدود مي شود و اين قابل قبول نيست ،امکان دارد جان مردم و بيماران پشت رودخانه به خطر بيافتد .

فرماندار جاسک بيان داشت: در کنار هر پل و ساخت جاده راه موقت ساخته مي شود و در صورت عدم آن و مسدود شدن راه عواقب اتفاقات احتمالي برعهده شرکت مي باشد و بايد پاسخگو باشد . لازم به ذکر است پس از بارندگي و مسدود شدن راه ارتباطي محور جاسک به جگدان بشاکرد فرماندار جاسک بهمراه مديران راهداري و حمل و نقل جاده ايي و آب و فاضلاب روستايي از اين محور و پل ها و سد جگين بازديد بعمل آورد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3076
تاریخ :1397/08/12 ساعت 09:09:24
تعداد بازدید: 35
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی