گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2915
تاریخ :1396/10/17 ساعت 08:29:42
تعداد بازدید: 34
ثبت نام در جشنواره منطقه‌ای اختراعات و ابتکارات تا 8 بهمن ادامه دارد
email pdf word plus minus reset color
جشنواره منطقه‌ای اختراعات و ابتکارات رویش خلیج‌فارس با مشارکت بنیاد نخبگان استان‌های هرمزگان، فارس، بوشهر، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی بنیاد نخبگان استان هرمزگان در بندرعباس برگزار می‌شود.

عکس اصلی خبر

صمصام پور رئیس بنیاد نخبگان هرمزگان گفت: این جشنواره از 2 الی 3 اسفندماه سال جاری در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان بندرعباس برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره رونق بخشیدن به  فضای ابتکار، نوآوری، خلاقیت و ثروت‌آفرینی در راستای حرکت از اقتصاد متکی به منابع پابه و خام به سمت اقتصاد نوآور، خلاق و دانش محوراست و نیز شناسایی اختراعات جدید با قابلیت تجاری‌سازی، فراهم نمودن زمینه برای تشکیل شرکت‌های دانش‌بنیان نوپا، ارتقای تولیدات دانش‌بنیان، ایجاد اشتغال برای جوانان و نخبگان و ایجاد انگیزه برای فعالیت در حوزه‌های دانش‌‌بنیان، ایجاد روحیه اعتماد به نفس و روحیه خود باوری عنوان کرد.

به گفته صمصمام پور ثبت نام جشنواره از 3 دی‌ماه آغاز شده و تا 8  بهمن ماه ادامه دارد و 20 درصد از ظرفیت جشنواره به شرکت‌کنندگان از سایر استان‌های کشور اختصاص یافته است که افراد علاقه‌مند برای حضور در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به تارنمای بنیاد نخبگان هرمزگان (hormoz.bmn.ir )در این جشنواره ثبت‌نام کنند. وی در مورد شرایط اعضای شرکت‌کننده، گفت: اختراع‌هایی که بیش از سه سال از تاریخ ثبت آنها در اداره ثبت اختراعات و مالکیت صنعتی کشور نگذشته باشد، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند که پس از ارزیابی اولیه طرح اختراع به صورت غیرحضوری، تعدادی به مرحله‌پایانی جهت داوری نهایی و ارائه حضوری در جشنواره راه می یابند.شرکت‌کنندگان در زمینه‌های فنی و مهندسی، پزشکی و تجهیزات پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه و ... می‌توانند اختراعات خودرا به نمایش بگذارند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2915
تاریخ :1396/10/17 ساعت 08:29:42
تعداد بازدید: 34
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی