گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3074
تاریخ :1397/08/09 ساعت 09:13:07
تعداد بازدید: 54
حل مشکل رکود واحدها و رفع بيکاري در دستور کار است
email pdf word plus minus reset color
معاون امور صنايع سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان گفت: بر اساس برنامه هاي اقتصاد مقاومتي تقويت توليد داخلي، حل مشکل رکود واحدها و رفع بيکاري از اهداف و برنامه هاي کارگروه رفع موانع توليد استان است.

عکس اصلی خبر

سهراب رضواني  افزود: حمايت دستگاههاي خدمات رسان از واحدهاي توليدي الزامي است و بنابراين براساس تاکيد  استاندار هرمزگان  هيچ دستگاهي بدون هماهنگي با استانداري وفرمانداري ها حق قطع خدمات واحدهاي توليدي را ندارد.

وي ادامه داد: همه مديران و کارشناسان دستگاه ها و بانک ها بايد شرايط توليد و فعالان اين بخش را درک کنند و همراهي لازم را براي حل مشکلات داشته باشند. وي با بيان اينکه کالاي بي کيفيت از سوي استان حمايت نمي شود افزود: توليد کنندگان بايد توليد کالا با کيفيت مناسب را در دستور کار خود قرار دهند و چرا که رعايت حداقل استاندارد کالاي توليدي از سوي توليد کنندگان بيانگر رعايت حقوق شهروندي از سوي آنان است. معاون امور صنايع سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان گفت: ارائه تسهيلات رونق توليد از سوي بانک ها موجب رشد و توسعه توليد و بهبود فضاي کسب و کار است و بنابراين افزايش تعاملات در اين حوزه از سوي بانک ها الزامي است.

سهراب رضواني  افزود: وصول مطالبات و معوقات بانک ها نبايد از محل وام تسهيلات توليد کنندگان باشد و بانک ها در خصوص وصول معوقات و پرداخت تسهيلات به توليدکنندگان استان تعامل بيشتري داشته باشند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3074
تاریخ :1397/08/09 ساعت 09:13:07
تعداد بازدید: 54
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی