گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2915
تاریخ :1396/10/17 ساعت 08:16:11
تعداد بازدید: 30
جمع آوری 33 میلیارد ریال صدقه در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: مردم این استان از ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه ، 33 میلیارد ریال در قالب صدقه به این نهاد کمک کردند.

عکس اصلی خبر

جلیل تراهی در گفت و گو با ایرنا افزود: کمک های جمع آوری شده مردم هرمزگان از 3 هزار و 500 صندوق معابر و 130 هزار صندوق کوچک خانگی بوده است.

وی بیان داشت: صندوق های معابر شهری با توجه به آسیب هایی که توسط معتادان متجاهر و طمع کاران به صندوق ها وارد می شد، ایمن سازی شده است.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان اظهار کرد: کمک های جمع آوری شده از محل صدقات، صرف تامین مسکن نیازمندان، درمان، هزینه های تحصیلی و فرهنگی دانش آموزان مددجو، کمک به افراد در راه مانده، کمک های موردی و معیشتی نیازمندان و همچنین تامین جهیزیه افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان می شود.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان اظهار کرد: شهروندان هرمزگان همچنین می توانند از طریق نرم افزار ناب که بر روی گوشی تلفن همراه مجهز به سیستم اندروید نصب می شود، کمک های نقدی خود را با ارسال عدد 100 به سامانه پیامکی 30007639 به حساب نیازمندان واریز کنند.

تراهی یاد آورشد: سامانه تلفن گویای 3288 نیز آماده دریافت کمک های نقدی برای کمک به نیازمندان است.

52 هزار و 250 خانوار تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان قرار دارند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2915
تاریخ :1396/10/17 ساعت 08:16:11
تعداد بازدید: 30
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی