گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:43:17
تعداد بازدید: 109
ازسوی اداره کل ورزش وجوانان استان: از قهرمانان تیم بسکتبال جوانان استان هرمزگان تجلیل به عمل آمد
email pdf word plus minus reset color
طی مراسمی دانشور مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان از اعضای تیم بسکتبال جوانان هرمزگان که با اقتدار برسکوی قهرمانی مسابقات بسکتبال قهرمانی کشور ایستادند با اهدای هدایایی از آن ها قدردانی کرد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

 دراین مراسم ، حیدری بلوکی رئیس هیئت و معاونین اداره کل نیز حضور داشتند که  ابتدا رئیس هیئت بسکتبال استان طی سخنانی به تشریح برنامه ها وموفقیت های این هیئت در سالجاری اشاره نمود.

وی اظهارداشت : بایاری خداوند وتلاش اعضای هیئت بسکتبال استان درسالجاری و سال گذشته بیش از 10نفر از بسکتبالیست های استان به تیم ملی بسکتبال نو جوانان و جوانان دعوت شدند .

حیدری بلوکی همچنین افزود : ما در سال گذشته در منطقه 8 گانه که با تیم های خوزستان ،بوشهر ،فارس،کهکلویه و بویراحمد هم گروه بودیم، امسال نیز به منطقه 7 تغییر پیداکردیم وبا تیم های کرمان،یزد ،سیستان وبلوچستان هم گروه  شدیم و با تیمی کاملا محلی و بومی ، تیم جوانان ما توانست با همت ،تلاش و تعصب ورزشکاران بدون شکست به فینال راه پیدا کند و با اقتدار قهرمان کشور گردد.

سپس دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان ضمن خیر مقدم به حاضرین اظهارداشت : به خود

می بالیم که امروز در خدمت شما جوانان غیور و قهرمان استان هستیم که مردانه جنگیدند .

وامیدواریم بایاری خداوند و اعضای هیئت بسکتبال این موفقیت ها استمرار داشته باشد و شاهد موفقیت های بیشتر این رشته ی ورزشی در استان باشیم. وی افزود : ما خدمتگذار شما در اداره کل هستیم و پیگیر درخواست ها ،مسائل و مشکلات این هیئت می باشیم و همچنین کسب مقام نائب قهرمانی تیم بسکتبال بانوان استان در مسابقات قهرمانی کشور را هم تبریک عرض می نمایم .

دانشور اظهارداشت : در آینده نزدیک از تیم بانوان که نائب قهرمان کشور شدند نیز در حد توان و امکانات تجلیل خواهیم کرد.

 گفتنی است ، در ادامه بهرام زاده سرمربی تیم بسکتبال استان گزارشی از بسکتبال استان ارائه نمود و از حمایت های مدیرکل ورزش وجوانان استان و همه عزیزان تشکر وقدردانی کرد.

در پایان دانشور به  بسکتبالیست های قهرمان مبلغ 10میلیون ریال پاداش اهدا کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:43:17
تعداد بازدید: 109
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی