گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3436
تاریخ :1399/04/24 ساعت 09:13:58
تعداد بازدید: 258
روستاهای کلغ و سربیر بشاگرد نیازمند جاده دسترسی است
email pdf word plus minus reset color
عضوشورای روستای کلغ سربیر گفت: روستاهای به هم چسبیده کلغ و سربیر، دارای ۵۱ خانوار و ۲۰۰ نفر جمعیت فاقد جاده دسترسی مناسب است. رضاخدادادپور در گفت وگو با خبرنگار ندای هرمزگان افزود: جاده فعلی دسترسی اهالی از مسیر رودخانه ای است که با هر بار بارندگی، حدود یک الی دوماه، مسدود می شود.وی افزود: این مسیر به دلیل قرار گرفتن در رودخانه از اواسط دیماه سال گذشته تااردیبهشت ماه امسال مسدود شد.این عضو شورا گفت: درکمک رسانی ها به سیل زدگان به دلیل مسدود بودن راه های دستیابی، امداد گران کمک ها را بین راه پیاده و اهالی سیل زده، بعضی با حمل بر دوش و بعضی با موتور و الاغ، کمک ها را به سیل زدگان می رساندند.

عکس اصلی خبر

زینب نورالدینی- ندای هرمزگان :

این مسیر به دلیل قرار گرفتن در رودخانه از اواسط دیماه سال گذشته تا اردیبهشت ماه امسال مسدود شد.این عضو شورا گفت: در کمک رسانی ها به سیل زدگان به دلیل مسدود بودن راه های دستیابی، امداد گران کمک ها را بین راه پیاده و اهالی سیل زده، بعضی با حمل بر دوش و بعضی با موتور و الاغ، کمک ها را به سیل زدگان می رساندند .

وی افزود: در این ارتباط مراجعاتی به مسئولان مربوطه در راهداری، راه و شهرسازی و استانداری داشته ایم  که تاکنون نتیجه ای در بر نداشته است .

به گفته خدادادپور ۶ماه از قول مسئولان برای پیگیری می گذرد و تاکنون اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است این در حالی است که فصل باران های تابستانی بشکرد فرا رسیده و مشکل مردم به قوت خود باقیست. وی گفت: با توجه به استقرار ماشین آلات راهداری در 5 کیلومتری این روستا می توان از این ظرفیت برای تسطیح مسیر استفاده و جاده دسترسی مناسب برای  روستاهای کلغ و سربیر  فراهم کرد .

به گفته کلغ سربیر، در سال ۹۰ یک دستگاه دستگاه لودر با هزینه شخصی اجاره کردیم و جاده را تسطیح کردیم ولی اقدامی از سوی مسئولان طی این چند دهه برای روستاهای مذکور صورت نگرفته است.گفتنی است، روستاهای  کلغ و سربیر تحت پوشش حوزه بخش مرکزی بشاگرد است  و تا مرکز شهرستان ۲۷کیلومتر فاصله دارد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3436
تاریخ :1399/04/24 ساعت 09:13:58
تعداد بازدید: 258
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی