گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3137
تاریخ :1397/11/17 ساعت 10:14:09
تعداد بازدید: 2915
«هيچ جا بندر نابو» را با عشق نوشتم
email pdf word plus minus reset color
رضا صادقي گفت: آلبوم «زندگي کن» اسفندماه وارد بازار ميشود و قول يک اتفاق هرمزگاني جديد را با يک کار ويژه و موزيک ويدئو بندرعباسي متفاوت را ميدهم که اين کار عاشقانه بندرعباسي را بهتمامي هم استانيهايم تقديم خواهم کرد.

عکس اصلی خبر

سرپرست گروه مشکي پوشان پس از اجراي کنسرتش در بندرعباس در گفتوگو با ايسنا، منطقه خليجفارس، افزود: اجرا در بندرعباس و در مقابل مردم شهرم حس عجيبوغريبي دارد و انگار براي خانوادهام در حال اجرا هستم.

وي با بيان اينکه اجرا در بندرعباس را کنسرت نميدانم، اظهار کرد: در بندرعباس اجرا کردن برايم خاطرهانگيز و حس زيبايي است و بر روي صحنه بهجز با گويش محلي نميتوانم صحبت کنم.

صادقي با انتقاد از عدم بها به هنرمندان بومي در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: مدتي بود که فضا براي اجراي هنرمندان بومي تنگشده بود و به هنرمندان پايتختنشين فرصت اجراي بيشتري داده ميشد اما مدتي است شاهد هستيم هنرمندان هرمزگاني رفتهرفته رو به اجرا ميآورند و فضا نسبت به گذشته بسيار بهتر شده است.

اين خواننده مطرح پاپ کشورمان با اشاره به اينکه زمينه روشني براي پيشرفت هنرمندان هرمزگاني فراهمشده و به آينده بسيار خوشبينم، تصريح کرد: متوليان فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هرمزگان عليرغم زحماتي که ميکشند بايد نگاه ويژهاي به موسيقي و هنرمندانش داشته باشند و براي اجراي غيربوميان در هرمزگان زمانبندي مشخص کنند تا فرصت براي عرضه هنرمندان بومي هم وجود داشته باشد.

وي با بيان اينکه هنرمندان هرمزگاني همچون گذشته بايد رو به ساختن ارکستر و افزايش يادگيري پيش روند تا شاهد باشيم موسيقي هرمزگان همچون گذشته بازهم در سطح ملي بدرخشد، عنوان کرد: پس از زندهياد ناصر عبداللهي و بنده که با ابراز لطف و محبت مردم و عزتي که آنها دادند در کشور حرفي براي گفتن داشتيم، شاهد رشد هنرمند هرمزگاني ديگري در موسيقي نبوديم.

صادقي با اشاره به اينکه باوجود استعدادهاي کمنظير در هرمزگان بايد شرايط بهتري براي عرضه هنرمندان هرمزگاني باشد، اضافه کرد: چرا فقط در مراسمهاي خاص يا جشنها  فرصت براي هنرمندان هرمزگاني باشد درصورتيکه بايد روي صحنه کنسرت، هنر خود را به اجرا درآورند.

خواننده مطرح هرمزگاني بايد هنرمندان را تحت حمايت قرار داد زيرا در اين شرايط پيدا کردن اسپانسر بسيار سخت است، افزود: جواناني مثل عارف شاکري و چند تن ديگر آينده درخشاني دارند و تنها نيازمند کمي حمايت براي رشد هستند.

وي در خصوص آلبوم جديدش گفت: آلبوم «زندگي کن» اسفندماه وارد بازار ميشود و قول يک اتفاق هرمزگاني جديد را با يک کار ويژه و موزيک ويدئو بندرعباسي متفاوت را ميدهم که اين کار عاشقانه بندرعباسي را بهتمامي هم استانيهايم تقديم خواهم کرد.

صادقي در پايان با بيان اينکه اين آلبوم 12 تا 13 قطعه دارد، اظهار کرد: بهواقع بايد گفت «هيچ جا بندر نابو» و امروز بسيار خوشحالم که جملهاي را که سالها پيش با عشق نوشتم امروز بر زبان تمامي مردم کشورم ساري و جاري است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3137
تاریخ :1397/11/17 ساعت 10:14:09
تعداد بازدید: 2915
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی